Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kalėdinė Alytaus rajono savivaldybės dovana Ukrainai – elektros generatorius

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:01, 2022-12-22
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė savo bendradarbiavimo partneriams – Ukrainos Irpinės miestui kaip humanitarinę pagalbą skiria didelės galios mobilųjį dyzelinį elektros generatorių su priekaba. Generatorius pripildytas kuro ir bus pristatytas į Irpinę artimiausiu metu.

 

Kaip ir visoje Ukrainoje, okupantai sunaikino didelę dalį svarbių Irpinės infrastruktūros objektų. Žmonės neturi elektros, stringa ligoninės darbas, šilumos ir vandens tiekimas, sudėtinga užtikrinti gyventojų poreikių tenkinimą. Namų netekę žmonės apgyvendinami laikinuose – moduliniuose namuose, juose būtina elektros energija, kurią gali gaminti tik generatoriai.

 

Alytaus rajono savivaldybė humanitarinę pagalbą Irpinės miestui teikia nuo pat karo pradžios. Nuo vasario mėnesio, vos tik prasidėjus karo veiksmams, padėjo pervežti  į Lietuvą karo pabėgėlius, daugiausia – moteris ir vaikus, dalį jų apgyvendino, teikė įvairią pagalbą. Balandžio mėnesį Irpinės ligoninei perduotas greitosios medicinos pagalbos automobilis ir medikamentų siunta, gyventojai skiria paramą pinigais ir daiktais.

Komentarų nėra