Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kalbų mokykloje AMES – jau prasidėjo intensyvūs mokslo metai

AlytusPlius.lt informacija  •    •  12:27, 2021-09-28
„American English school“ kalbų mokyklos Alytaus filialo direktorė Viktorija Kakauskienė.
Asmeninio albumo nuotr.

Kalbų mokykla „American English school“ (AMES), veikianti Alytuje, stikliniame pastate, adresu Naujoji g. 3., jau pradėjo mokslo metus ir džiaugiasi, jog pamokos vyksta gyvai. „Mes ir mūsų klientai esame laimingi, kad pamokos pas mus vyksta gyvai. Žinoma, laikantis visų reikalavimų“, - sako kalbų mokyklos Alytaus filialo direktorė Viktorija Kakauskienė.

 

AMES – vienintelė kalbų mokykla, siūlanti integruotą mokymų programą ir nemokamus tarptautinius egzaminus kas dvejus metus. Visi – nuo pradinuko iki abituriento – išlankę mokyklos kursus dvejus metus, PTE Young Learners ar PTE General egzaminus gali laikyti nemokamai.

 

„Dauguma mūsų grupių jau startavo ir sėkmingai dirba, bet registruotis ir jungtis į grupes galima visus mokslo metus. Todėl dar tikrai nevėlu – kviečiame ir laukiame atvykstant“, - sako V. Kakauskienė.

 

 

Dėmesys – ir patiems mažiausiems

 

AMES Alytaus filialo direktorė Viktorija Kakauskienė džiaugiasi, kad ne pirmus metus pasiteisina ikimokyklinio amžiaus grupėms organizuojami anglų kalbos užsiėmimai. Jie startuos spalio mėnesį.  „Tai 6 metų amžiaus vaikų grupė. Mokant pačius imliausius, bet mažiausius – reikalingos žinios, patirtis. Tad siūlau savo atžalas patikėti profesionaliems dėstytojams. Dar yra keletas laisvų vietų, todėl galima registruotis. Pamokos vyks vakare, po tėvelių darbo valandų“, - kalbėjo kalbų mokyklos vadovė.

 

V. Kakauskienė teigia, jog vienas iš AMES kalbų mokyklos prioritetų – stiprinti moksleivių komunikacinius ir viešojo kalbėjimo įgūdžius, kurie labai praverčia ne tik bendrojo ugdymo mokyklose, kelionėse, bet ir studijose Lietuvoje, užsienyje, o vėliau taikant praktiškai darbovietėse.

 

Tarptautiniai egzaminai

 

Vyresniems moksleiviams yra suteikiama galimybė nemokamai laikyti tarptautinį PTE General egzaminą. Tai – vienas populiariausių tarptautinių anglų kalbos egzaminų, kuris galioja neribotą laiką. Išlaikius šį egzaminą, gautą sertifikatą pripažįsta daugelis Lietuvos ir užsienio universitetų. Išlaikę šį tarptautinį egzaminą, vienuoliktokai gali iš anksto užsiskaityti valstybinį anglų kalbos egzaminą ir 12–toje klasėje susikoncentruoti į kitus mokomuosius dalykus.

 

Išlaikiusiems PTE General 4 lygio (C1) ar 5 lygio (C2)  egzaminą, stojimo į aukštąsias mokyklas metu užskaitomas įvertinimas – 100 balų vietoje valstybinio anglų kalbos brandos egzamino.

 

„Šiais metais egzaminas vyks lapkričio 13 d. Jis vykdomas pas mus mokykloje Alytuje. Todėl labai patogu, nes nereikia važiuoti į kitą miestą. Šio egzamino grupės užsipildo tikrai labai greitai, ir šiandien vietų į lapkričio sesijos grupę nebeturime. Tačiau dar turime birželio sesijos grupėje, kurioje mokiniai ruošiasi C1 lygio egzaminui. Jie egzaminą laikys 2022 birželio mėnesį,“ - kalbėjo V. Kakauskienė.

 

Spalio mėnesį bus pradedamas darbas su IELTS egzamino pasiruošimo grupe. Bus mokomasi iki sausio 30 d. ir poto laikomas IELTS egzaminas. Į šią grupę dar yra 2 laisvos vietos.

 

Daugiau informacijos: www.ames.lt

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai