Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kalbų mokykla AMES jau laukia norinčių išmokti ar lavinti anglų kalbos įgūdžius

Daina Baranauskaitė  •    •  8:42, 2020-09-11
AMES Alytaus filialo direktorė Viktorija Kakauskienė.
Asmeninio albumo nuotr.

Jau nuo rugsėjo 14 dienos naujuosius mokslo metus pradeda kalbų mokykla „American English School“ (AMES), veikianti Alytuje (jau 28 mokslo metus), stikliniame pastate, adresu Naujoji g. 3.

 

AMES – vienintelė kalbų mokykla, siūlanti integruotą mokymų programą ir nemokamus tarptautinius egzaminus kas dvejus metus. Visi – nuo pradinuko iki abituriento – išlankę mokyklos kursus dveujus metus, PTE Young Learners ar PTE General egzaminus gali laikyti nemokamai.

 

Mažuosius patikėkite profesionalams

 

AMES Alytaus filialo direktorė Viktorija Kakauskienė džiaugiasi, kad ne pirmus metus pasiteisina ikimokyklinio amžiaus grupėms organizuojami anglų kalbos užsiėmimai šeštadieniais. „5-6 metų vaikų turime vis daugiau. Baigiame užpildyti grupes. Mokant pačius imliausius, bet mažiausius – reikalingos žinios, patirtis. Tad siūlau savo atžalas patikėti profesionaliems dėstytojams. Tiesa, pasitaiko, jog tėvai klausia, kokiu būdu vyksta mokymai, ar tik žaidimo forma? Tokiais atvejais paklausiu, ar jų atžalos jau moka skaityti, rašyti. Natūralu, kad ne, tad vertėtų žinoti, kad šie mažyliai mokomi per kalbėjimą, būna ir įvairių žaidimo formų“, - kalbėjo V. Kakauskienė.

 

Kalbų mokyklos vadovė taip pat ragina tėvelius paskubėti registruotis į mokyklinukų grupes, kurios apima 1- 4 klases. „Kai kurios grupės jau pilnos. Tačiau vietų kol kas yra. Pamokos trunka po 45 minutes, du kartus per savaitę“, - sakė pašnekovė.

 

Dar viena grupė skirta 5-8 klasių vaikams. Jie mokosi du kartus per savaitę po valandą.

 

V. Kakauskienė teigia, jog vienas iš AMES kalbų mokyklos prioritetų – stiprinti moksleivių komunikacinius ir viešojo kalbėjimo įgūdžius, kurie labai praverčia ne tik bendrojo ugdymo mokyklose, kelionėse, bet ir studijose Lietuvoje, užsienyje, o vėliau taikant praktiškai darbovietėse.

 

Nemokamas žinių patikrinimas

 

Pasitikrinti savo žinias moksleiviai gali nemomai, jeigu kalbų mokyklą lanko du metus. Egzaminas PTE Young Learners yra skirtas 7 – 11 m. moksleiviams. Jis sudarytas taip, kad būtų įdomus ir patrauklus vaikams, o pirmoji patirtis mokantis anglų kalbos, liktų teigiama ir skatinanti toliau jos mokytis. Egzamino užduotys apima kasdienes gyvenimo situacijas bei tikrina moksleivių anglų kalbos klausymo, skaitymo, kalbėjimo bei rašymo gebėjimus.

 

Vyresniems moksleiviams yra suteikiama galimybė nemokamai laikyti tarptautinį PTE General egzaminą. Tai – vienas populiariausių tarptautinių anglų kalbos egzaminų, kuris galioja neribotą laiką. Išlaikius šį egzaminą, gautą sertifikatą pripažįsta daugelis Lietuvos ir užsienio universitetų. Išlaikę šį tarptautinį egzaminą, vienuoliktokai gali iš anksto užsiskaityti valstybinį anglų kalbos egzaminą ir 12–toje klasėje susikoncentruoti į kitus mokomuosius dalykus.

 

Išlaikiusiems PTE General 4 lygio (C1) ar 5 lygio (C2)  egzaminą, stojimo į aukštąsias mokyklas metu užskaitomas įvertinimas – 100 balų vietoje valstybinio anglų kalbos brandos egzamino. „Žinių pasitikrinimas – labai naudingas. Lavinami bendrinės kalbos įgūdžiai, vaikai po truputį, be streso pratinasi prie egzaminų. Džiaugiuosi kasmet sulaukianti teigiamų tėvelių atsiliepimų apie mūsų kalbų mokyklos mokytojų kompetencijas. O egzaminų rezultatai kalba patys už save. Moksleivių išlaikyti tarptautiniai PTE Young Learners ir PTE General egzaminai jiems padeda siekti užsibrėžtų mokslo ar karjeros tikslų. Todėl, akivaizdu, mokytis AMES ne tik smagu, bet ir labai naudinga“, - kalbos mokymosi privalumus pristatė pašnekovė.

 

Kalbų mokykla pasiruošusi ir nuotolinio, ir hibridinio mokymo formoms. „Pavasarį, paskelbus karantiną, per savaitgalį turėjome persiorientuoti į nuotolinį mokymą. Turime praktikos, dabar viskas paruošta“, - sakė V. Kakauskienė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai