Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kaip sukurti jaukumo jausmą vonios kambaryje?

  •    •  14:37, 2021-08-23

Vonios kambarys – ypatinga namų vieta, kurioje pradedame dieną gaiviu dušu, turškiamės su mažaisiais ir patys po dienos darbų pasilepiname atpalaiduojančiomis maudynėmis. Nė nejusdami vonios kambaryje praleidžiame tikrai nemažai laiko, tad natūralu, kad jaukumą norisi kurti ir čia. Tiesa, dėl įvairių santechnikos įrenginių bei buitinių prietaisų, dažnai talpinamų būtent vonios kambaryje, susidaro įspūdis, kad sukurti romantišką ar nostalgiškai mielą atmosferą čia tiesiog neįmanoma. Visgi, viskas yra atvirkščiai – vos keletas detalių padės sukurti jaukią ir visai šeimai draugišką nuotaiką vonios kambaryje. 

 

Aukštos kokybės gaminiai nepamirštamam komfortui

 

Bene svarbiausia vonios kambario detalė – rankšluosčiai. Tam, kad būtų patogu ir higieniška, vonioje turėtų kabėti bent kelių rūšių rankšluosčiai. Kiekvienas šeimos narys turi turėti savo rankšluostį, kuriuo nusisausintų po maudynių ryte ar vakare. Šiuo atveju patogu įsigyti bent keletą skirtingų spalvų rankšluosčių, kad šie nesusimaišytų tarpusavyje, o ir mažiesiems šeimos nariams bus lengviau įsidėmėti, kuris rankšluostukas yra jų. Verta rinktis kokybiškus gaminius, kurie būtų malonūs net jautriai vaikų odai, be to, tokių rankšluosčių spalvos išlieka sodrios net po daugelio skalbimų. Tuo metu rankoms galite pakabinti bendrą nedidelį rankšluostuką, kuriuo būtų patogu čia pat nusivalyti. Tiesa, svarbu atminti, kad pastarąjį reikės plauti kiek dažniau dėl čia besikaupiančios drėgmės ir mikroorganizmų, tad verčiau rinktis neutralių atspalvių audinius, kurie yra itin praktiški. Rinkdamiesi rankšluosčių spalvas pabandykite jas derinti prie vonios kambario akcentų – plytelių, spintelių ar veidrodžio rėmų. Taip sukursite harmoningą kambario interjerą ir vientisumo jausmą. 

 

Svarbiausia – šeimos poreikiai

 

Vonios kambaryje laiką leidžia visa šeima, tad natūralu, kad čia pirmenybė turėtų būti teikiama visų jos narių poreikiams. Pasilepinus šilta vonia tikrai nesinori stotis ant šaltų ir slidžių plytelių, tad vonios kilimėliu derėtų pasirūpinti dar prieš maudynes. Beje, jei jūsų vonios kambario grindys yra medinės, kilimėlis taip pat apsaugos jas nuo perteklinės drėgmės ir galimo išbrinkimo ar stiprios deformacijos. Vonios kilimėlį taip pat derinkite prie bendro interjero ar jo detalių. Sumanu spalvas rinktis iš turimų rankšluosčių paletės – taip sukuriamas vientisumas, be to, ir prižiūrėti vonios kambario tekstilę bus kur kas paprasčiau. Kruopščiai nusišluosčius visada smagu susisukti į jaukų bei minkštą chalatą. Pastarasis apsaugos nuo didelių temperatūros skirtumų, tad padės išvengti ir galimo peršalimo. 

 

Daug dėmesio mažoms detalėms

 

Savaime suprantama, kad interjero išbaigtumą beveik visuomet lemia mažiausių detalių pasirinkimas. Jos užpildo erdvę jaukumu bei sukuria nuotaiką, kuri lydi užėjus į kambarį. Vonios kambaryje galite išbandyti eterinių aliejų terapiją – vos keli lašai natūralių kvapų į vandenį padės atsipalaiduoti ir pajusti gamtos energiją. Aromaterapijai vonioje puikiai tinka ir mėgstamo kvapo žvakės, kurios nuteikia itin romantiškai bei subtiliai. Jei maudynių metu norite natūraliai pamaitinti odą naudingaisiais mineralais, vandenin įmeskite rankų darbo vonios burbulų su vynuogių sėklų aliejumi bei vitaminu E. Šie ingredientai maitiną ir minkština odą, suteikia jai glotnumo, o smagūs vonios bombos burbuliukai neabejotinai patiks ir mažiesiems šeimos nariams.

 

Rekomenduojami video: