Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kaip išsiųsti siuntinį į Kijevą?

  •    •  14:53, 2021-10-29

Prieš siųsdami siuntinį, turite pasirūpinti kai kuriais dalykais, pavyzdžiui, pasirinkti turinį ir įsitikinti, kad jis bus kruopščiai supakuotas. Įdomu, ką dar reikėtų padaryti? Šie penki paprasti žingsniai yra viskas, norint išsiųsti siuntinį į Kijevą.

 

1. PAŽYMĖKITE SAVO SIUNTINĮ

 

Savaime suprantama, kad jūsų siuntoje turėtų būti ir siuntėjo, ir gavėjo adresas. Telefono numerio įtraukimas į siuntimo etiketę taip pat nėra bloga idėja. Siunčiant siuntinį, jūsų šūkis turėtų būti "kuo daugiau informacijos, tuo geriau"!

 

2. KURJERIŲ KOMPANIJOS PASIRINKIMAS

 

Antras žingsnis – Jūsų poreikius atitinkančios kurjerių tarnybos pasirinkimas. Ir tie poreikiai gali skirtis, priklausomai nuo siuntos. Pavyzdžiui, jei siuntinys vertingas, greičiausiai bus svarbu, kad jis kuo greičiau ir saugiau pasiektų savo tikslą. Tokiu atveju, rekomenduojama yra rinktis patikimą bei profesionalią kompaniją, pavyzdžiui, siuskpigiau.lt Iš esmės galite rinktis iš daugybės kurjerių siūlomų paslaugų – nuo ​​standartinės pašto paslaugos iki garantuoto skubaus pristatymo.

 

3. PAKLAUSKITE APIE SPECIALIUS PRISTATYMUS, DRAUDŽIAMAS GABENTI PREKES

 

Akivaizdu, kad siunčiant knygą draugui nėra nieko rizikingo, tačiau kai kurios prekės yra visiškai kitas dalykas. Patikrinkite draudžiamų daiktų sąrašą, kurių pasirinkta kurjerių kompanija negali siųsti. Ar gabenate pavojingus krovinius? Jiems yra reikalingos specialios procedūros, todėl įsitikinkite, kad laikotės visų taisyklių. Atminkite, kad siuntimas Europos Sąjungoje nėra tas pats, kas siuntinio išsiuntimas už ES ribų, pavyzdžiui, kai kalbama apie muitinės dokumentus, tokius kaip išankstinė sąskaita faktūra.

 

4. SIUNTOS IŠSIUNTIMAS

 

Kitas žingsnis - pasirūpinkite, kad jūsų siuntinį pasiimtų kurjeris arba ji būtų perduota jums patogiu būdu.

 

5. SEKITE SAVO SIUNTINĮ

 

Atidavę siuntinį kurjeriui, pasinaudokite jo sekimo paslauga. Naudodamiesi ja galite sekti savo siuntinio būseną internetu 24 valandas per parą, taip jūs visada žinosite, kur realiu metu yra siuntinys ir kada jis pasieks gavėją.  Tai puiki galimybė pardavėjams, siunčiantiems prekes į užsienį, norintiems nuolat informuoti savo klientus apie siuntinio pristatymo eigą.

 

Kaip išvengti problemų siunčiant siuntinį į užsienį?

 

Patikrinkite, ar adresas teisingas, tada patikrinkite dar kartą!


Įsitikinkite, kad susipažinote su draudžiamais ar ribojamais daiktais, kurių negalite siųsti tarptautiniu mastu.


Kai siunčiate tarptautiniu mastu, įsitikinkite, kad tinkamai supakavote siuntinį.