Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kaip išsirinkti geriausią apsipirkimo vietą ir sutaupyti?

  •    •  8:53, 2022-05-03
Asociatyvi nuotr.
pexels.com nuotr.

Prekybos centrų įvairovė leidžia mums pasirinkti tokias apsipirkimo vietas, kuriose aktualių prekių galima įsigyti tikrai palankiomis kainomis. Deja, negalima vienareikšmiškai pasakyti, kuris prekybos centras yra tikrai vertas jūsų dėmesio: tai visada priklauso nuo to, kokie yra jūsų apsipirkimo įpročiai ir lūkesčiai. Atsižvelgus į kelis svarbiausius kriterijus, pasirinkti tinkamiausią prekybos centrą bus galima gerokai paprasčiau, taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

 

Patogiausias apsipirkimo laikas

 

Norfa – tai vienas populiariausių prekybos centrų, kuriame vartotojai turi galimybę įsigyti įvairios kasdienės produkcijos. Ši parduotuvė gana dažnai yra pasirenkama ir dėl to, kad joje tam tikromis valandomis galima tikėtis tikrai patrauklių pasiūlymų. Norfa leidinys praktiškos valandos padės jums sutaupyti tikrai nemažai pinigų: jei būtent nurodytomis valandomis jums apsipirkti bus patogiausia, tai gali lemti kur kas mažesnes išlaidas.

 

Kokius produktus planuojate įsigyti?

 

Jei jau esate numatę, kokius patiekalus gaminsite artimiausiu metu, sudaryti reikalingų produktų sąrašą bus galima gerokai paprasčiau. Naudinga pasidomėti, kokiose prekybos vietose jus dominantiems produktams yra taikoma akcija: galbūt tam tikroje parduotuvėje šiuo metu pigiau parduodama lašiša, vištiena ar kiauliena. Gana dažnai tam tikriems produktams yra taikomos tikrai ženklios nuolaidos, todėl tai leis jums apsipirkti žymiai pigiau.

 

Sekite įvairių parduotuvių naujienas

 

Dar prieš vykstant į prekybos vietas, visada galima rasti informacijos apie įvairius ypatingus pasiūlymus, todėl pinigų taupymas tampa gerokai paprastesnis. Žinoma, labai svarbu yra tai, kad rastumėte informacijos apie šiuo metu galiojančias akcijas: pavyzdžiui, iki savaitėlė nuo pirmadienio naujas leidinys gali padėti dar iš anksto planuoti būsimus apsipirkimus, nes leidinys pasirodo kiek anksčiau.

 

Koks prekybos centras yra arčiausiai jūsų namų?

 

Natūralu, kad kelionėms į prekybos centrus nesinori sugaišti pernelyg daug laiko, todėl palanku rinktis tokias prekybos vietas, kurios yra arčiausiai jūsų namų ar darbovietės. Žinoma, kartais paaiškėja, kad tokiame prekybos centre įvairios prekės kainuoja brangiau nei kitur, todėl tokiu atveju naudinga pasidomėti, į kokius prekybos centrus būtų pakankamai patogu nuvažiuoti. Jei apsipirkimą planuosite ganėtinai retai, tai tikrai nepareikalaus ypatingai daug laiko.

 

Kokias turite lojalumo korteles?

 

Prekybos centrų lojalumo kortelės visada leidžia sutaupyti pinigų, todėl rinkdamiesi prekybos centrą, galite atsižvelgti į tai, kokias lojalumo korteles šiuo metu turite. Įsigyti lojalumo kortelę įprastai nėra labai sudėtinga: dažniausiai pakanka užpildyti specialią formą ir sumokėti simbolinį kortelės mokestį. Kai tik lojalumo kortelė bus aktyvuota, galėsite pasinaudoti įvairiais ypatingais prekybos centro pasiūlymais.

 

Vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais išsirinkti tinkamiausią prekybos centrą galėsite gerokai paprasčiau, be to, tai jums padės sutaupyti tikrai nemažai pinigų. Jei prekybos vietas rinksitės pakankamai atidžiai, labai greitai pastebėsite, kad įvairioms kasdienėms prekėms išleidžiate gerokai mažiau pinigų.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai