Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kaip įsirengti jaukų prieškambarį?

  •    •  14:37, 2023-02-21
Asociatyvi nuotr.

Prieškambaris yra pirmasis kambarys, kuriame svečiai susipažįsta su Jūsų namais, vos tik užėję pas jus, todėl svarbu, kad jis būtų jaukus ir atspindėtų Jūsų namuose esantį stilių. Nes su pirmu įspūdžiu mes visi padarome gerą pradžią ir, žinoma, sužadiname svečių smalsumą: o kas gi mūsų laukia toliau. Jei renkatės kaip įsirengti prieškambarį ir Jums stinga idėjų, tai lietuviški prieškambario baldai Jus gali nustebinti įvairove, bei žinoma, kokybe ir originalumu. Štai keli patarimai, kaip įsirengti jaukų prieškambarį, kuris nudžiugintų Jūsų svečius ir žinoma džiugintų Jus kas kartą grįžus į savo namus.

 

  • Priimkite savo svečius stilingai: pastatykite komodą ar spintelę, kurioje galėsite laikyti svečių kepures ir apsiaustus. Be to, sumontuokite šviesiai šviečiantį šviestuvą, kad svečiai jaustųsi patogiai atvykstant į Jūsų namus vėlai vakare.

 

  • Šviesi prieškambario sienų spalva: pasirinkite gaiviais ir šviesias spalvas, kurios sukuria jaukią atmosferą ir suteikia jausmą, kad namai yra švarūs ir svetingi.

 

  • Konkretus stilius: atsiminkite, kad prieškambaris yra tarpininkas tarp jūsų namų ir išorės, todėl svarbu, kad jis atspindėtų Jūsų namų stilių. Galite pasirinkti modernų, minimalų stilių arba kažką tradicinio, pavyzdžiui, medinius baldus.

 

  • Kokybiškas kilimas: kilimas yra vienas iš svarbiausių elementų, nes jis apsaugo grindis nuo purvo bei drėgmės ir suteikia patogumą. Pasirinkite kilimą, kuris atitiktų jūsų namų stilių ir būtų patogus Jūsų kojoms.

 

  • Dekoracijos elementai: įsidėkite kelis dekoracijos elementus, pavyzdžiui, veidrodžius, paveikslus ar augalus, kad suteiktumėte prieškambariui gyvybingumo ir šviežumo jausmą.

 

Pagal šiuos patarimus Jūs galite įsirengti jaukų ir stilingą prieškambarį, kuris svečius nuteiks teigiamai ir parodys jūsų namų stilių. Na, o jaukiai sutikti svečiai jausis patogiai ir norės pas jus sugrįžti į svečius vėl ir vėl. Taigi, svarbiausia yra pasirinkti tinkamas spalvas, baldus ir dekoracijos elementus, kurie jums patinka ir atitinka Jūsų namų stilių. Visa tai kartu suteikia prieškambariui savitumo, jaukumo ir, žinoma, praktiškumo – kas yra viena iš pagrindinių savybių įsirenginėjant prieškambario kambarį.

Komentarų nėra