Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Kaimyno poelgis sukrėtė: matė, kaip neša šunį kruvinomis rankomis

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:07, 2020-07-29
Antradienį Vilties gatvėje pro langą buvo išmestas šuo.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Dar negalime atsigauti. Prieš akis stovi tas vaizdas“, - apie antradienio vakarą nutikusį įvykį, kada vyriškis Vilties gatvėje pro langą išmetė šunį, pasakojo daugiabučio gyventojai. Jiems teko matyti, kaip vyras kruvinomis rankomis negyvą šunį nešė į konteinerį.

 

Atsirado bandančių jį sulaikyti, klausiančių, kodėl jis taip pasielgė, tačiau vyras, gyventojų teigimu, tik paaiškino, kad šuo jam įkando, todėl taip ir padarė.

 

Tokią pat pirminę įvykio versiją patvirtino ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė. „Vyriškis aiškino, kad šuo jį sužalojo. Vyrui buvo nustatytas 3.00 promilės girtumas“, - sakė policijos atstovė.

 

Kol kas sulaikytas 41 metų vyras vis dar yra areštinėje, tačiau gyventojai baiminasi, kas bus, kai jis sugrįš. Jie pasakojo, kad vyras laiko dar vieną šunį, tad neramu, kad ir jam nenutiktų nieko blogo.

 

O antradienio vakaro įvykiai daug kam įsimins ilgam. Žmonės tikino, kad girdėjo šuns cyptelėjimą, o paskui jį pamatė gulintį negyvą apačioje ant žemės. Netrukus išėjo ir daugiabučio  gyventojas, kuris nunešė šuns kūną išmesti į konteinerį.

 

„Reikėjo dar ilgokai palaukti, kol šunį iš konteinerio išėmė. Dabar nauji konteineriai, jų taip paprastai neatidarysi“, - pasakojo gyventojai.

 

 

Žmonės tikino, kad apie savo šunį pro langą išmetusį vyrą yra prisiklausę nemažai istorijų, tačiau kad jis galėtų taip žiauriai pasielgti, nesitikėjo.

 

„Būna, kad iš jo namų girdisi barniai, riksmai. Kartais pro langą „skrenda“ įvairūs daiktai. Tačiau kad šitaip padaryti – kažkas nesuvokiama“, - kalbėjo vyriškį pažįstantys žmonės.

 

AlytusPlius.lt primena, kad vyriškis šunį pro trečio aukšto langą išmetė antradienį, apie 22.40 val. Policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai