Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kada ir kam yra reikalinga naftos gaudyklė?

FELIKSNAVIS.LT informacija  •    •  16:05, 2023-12-07
Asociatyvi nuotr.
feliksnavis.lt nuotr.

Naftos gaudyklė, arba naftos skirtuvas – tai plačiai naudojamas gaminys, skirtas naftos produktų atskyrimui nuo kitų nuotekų. Šis įrenginys įprastai yra naudojamas daugelyje pramoninių objektų, daugiausia ten, kur yra gana didelė tikimybė teršalams patekti į aplinką. Nafta yra vienas taršiausių produktų, tuo tarpu naftos gaudyklė – ženkliai sumažina tikimybę patekti kenksmingoms nuotekoms į aplinką. Įdomu sužinoti daugiau? Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti esminius aspektus apie naftos gaudyklę.

 

Kodėl naftos gaudyklė yra svarbus įrenginys?

 

Nuotekų valymo įrenginiai nėra pajėgūs išvalyti naftos produktų, todėl tokiu atveju įprastai yra montuojama naftos gaudyklė, kuri sumažina aplinkos taršą. Šis įrenginys suteikia galimybę atskirti kenksmingus naftos produktus, dar prieš jiems patenkant į nuotekų valymo įrenginį. Naftos gaudyklė įprastai yra laikoma pirminiu nuotekų išvalymo būdu.

 

Naftos skirtuvas gali būti kelių skirtingų rūšių, pavyzdžiui, su smėliagaude arba be smėliagaudės. Tinkamiausios naftos gaudyklės pasirinkimas priklauso nuo ploto, kuriame ji bus naudojama.

 

Verta žinoti ir tai, kad naftos gaudyklės yra gaminamos iš aukštos kokybės stiklo audinio, pasižyminčio patvarumu, todėl šis gaminys atsparus cheminiams poveikiams, nelaidus vandeniui. Naftos gaudyklė taip pat pasižymi saugiu ir lengvu montavimu bei eksploatavimu.

 

Naftos gaudyklė – kokiose vietose ji yra reikalinga?

 

Naftos gaudyklė įprastai yra naudojama tokiose vietose kaip degalinės, autoservisai, automobilių plovyklos, gatvės, oro uostai, geležinkeliai bei kitose vietose, kur yra didelė taršos tikimybė. Pavyzdžiui, pilant kurą degalinėje gali nutekėti keli lašai kuro, gatvėse gali atsirasti tepalų žymės. Kuras, tepalai ar kitos medžiagos yra nuplaunamas į lietaus kanalizaciją, todėl būtent tokiais atvejais naftos gaudyklė puikiai išsprendžia problemą.

 

Domina naftos gaudyklės įrengimas? Neskubėkite ir skirkite pakankamai laiko tokio gaminio paieškai. Prieš renkantis, rekomenduojama pasikonsultuoti su šios srities profesionalais, kurie suteiks naudingos informacijos, atsakys į dominančius klausimus ir padės išsirinkti jūsų atveju tinkamiausią įrenginį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai