Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Kada iš gaisravietės bus išvežtos atliekos, kol kas nėra aišku

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  9:45, 2019-11-05
Nuotrauka AlytusPlius.lt

Antradienio rytą posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija diskutavo apie gaisravietės tvarkymo darbus. Kaip informavo Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas Rolandas Juonys, jis su Aplinkos ministerijos atstovais aptarė atliekų išvežimo iš gaisravietės klausimus. Deja, pasak komisijos pirmininko, minėtų atliekų išvežimo iš gaisravietės klausimas lieka atviras. Kas ir kada išveš susidariusias atliekas, kol kas nėra aišku.

 

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Alytaus padalinys sulaukė pirmųjų žolės ir želmenų tyrimų rezultatų iš gaisro padangų perdirbimo gamykloje paveiktų teritorijų. Padidėjęs jų užterštumas sunkiaisiais metalais nėra užfiksuotas.

 

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba taip pat atlieka  Alytuje ir apylinkėse kritusių gyvūnų ir paukščių gaišenų tyrimą. Pirminiais duomenimis, gyvūnai ir paukščiai galėjo uždusti.  


Ekstremali situacija Alytaus mieste vis dar nėra atšaukta.

 

Gyventojų prašoma neiti į padangų perdirbimo įmonės gaisravietės patalpų teritoriją, nes vidaus aplinka yra pavojinga sveikatai ir gyvybei.

 

Alytaus savivaldybė kviečia gyventojus užpildyti apklausą, kuri skirta surinkti informacijai apie juntamą aplinkos užterštumą, faktinę informaciją apie gaisro padarinius, gyventojų parengimą ir kt. Apklausą rasite čia: https://arcg.is/100nfW

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra