Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ką rinktis: siuntas autobusu ar paštomatais?

  •    •  9:02, 2023-10-27
Asociatyvi nuotr.

Dažnai prireikus operatyvių siuntimo paslaugų, kyla klausimas, kokį pristatymo būdą pasirinkti geriausia? Ką verčiau rinktis – siuntų pristatymą autobusu ar paštomatais? 

 

Į šiuos klausimą nesunkiai gali padėti atsakyti trumpa šių siuntimo būdų privalumų ir trūkumų apžvalga:

 

Siuntos autobusu – greita, bet ar patogu?

 

Dažnai klientai teigia besirenkantys siuntas autobusais dėl jų pristatymo greičio. Dažniausiai tokiu būdu siuntą galima pristatyti dar tą pačią arba sekančią dieną. 

 

Visgi, šis būdas turi ir trūkumų. Visų pirma, siuntą reikia pristatyti į autobusų stoties siuntų terminalą. Tai – ne visuomet patogus sprendimas, juo labiau tais atvejais, kai stotis nuo gyvenamosios vietos yra nutolusi gana reikšmingu atstumu arba siuntėjas dėl susiklosčiusių aplinkybių neturi galimybės jos operatyviai pasiekti. 

 

Be to, toks pristatymo būdas gali sukelti nepatogumo ir gavėjui, kuris gali susidurti su panašiais keblumais pasiekti autobusų stotį. O siuntą delsęs atsiimti tam tikrą laiko tarpą, ją atsiimdamas dar turės sumokėti ir siuntos saugojimo mokestį. Galiausiai siuntimas autobusais nėra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori, kad siunta operatyviai pasiektų gavėją gyvenantį užsienyje. 

 

Paštomatai – ne visuomet geriausias pasirinkimas

 

Siuntimo paštomatais pasirinkimas populiarus dėl patogumo – jis suteikia galimybę siuntėjui palikti siuntą patogioje lokacijoje esančiame paštomate, o gavėjui – atitinkamai patogioje vietoje ją atsiimti. Be to, jeigu paštomatas įrengtas lauke, tuomet – priešingai nei atsiimant siuntą autobusų stoties siuntų skyriuje – siuntą galima atsiimti patogiu metu visą parą.

 

Tačiau svarbu pažymėti, kad iki kelionė iki paštomato taip pat pareikalauja skirti laiko. O ką jau kalbėti apie tokius atvejus, kai dėl paštomato gedimo arba jo perpildymo siuntos nėra galimybės išsiųsti. Tokie atvejai dažnai aukštyn kojomis apverčia visus tądien turėtus planus, ypač tuomet, kai dienotvarkė yra intensyvi ir kruopščiai suplanuota.

 

Alternatyva – iš rankų į rankas

 

Aptarus siuntų pristatymą autobusais ir paštomatais, gali kilti klausimas – ar yra kitas pasirinkimas? Siųsk Pigiau – puiki alternatyva, kuri leidžia kone patogiausiai perduoti siuntą ir operatyviausiai ją pristatyti gavėjui. Tai galite padaryti neišeidami iš namų ar biuro – kurjeris atvyks jūsų nurodytu adresu paimti siuntinio ir lygiai taip pat siuntą į rankas pristatys adresatui. 

 

Tokiu būdu sutaupysite laiko, kurį neabejotinai mieliau skirtumėte bendrystei su šeima ar draugais. Veikiausiai siuntos gavėjas taip pat, turėdamas galimybę pasirinkti – gauti siuntą nurodytu adresu ar vykti jos atsiimti į paštomatą ar autobusų stotį, taip pat rinktųsi pirmąjį variantą.

 

Svarbu pažymėti ne tik tokio siuntų siuntimo būdo patogumą ir greitį (pasirinkusiems Express pristatymo būdą, siuntos pristatomos per 1-3 d. d.), bet ir kitus privalumus, pavyzdžiui, patogias apmokėjimo galimybes (naudojantis įvairiais bankais, PayPal, Revolut, GooglePay, ApplePay), nemokamą siuntų draudimą ir patikimą siuntų pristatymo partnerių komandą.

 

 

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai