Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

A. Jučas: „Atėjus naujam ligoninės dalininkui - tikiuosi pokyčių“.

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys A. Jučas  •    •  12:05, 2022-08-22
A. Jučas.

Šį ketvirtadienį miesto taryboje, vienas svarbesnių klausimų bus Alytaus S. Kudirkos ligoninės naujų įstatų keitimas. Esminis dalykas - valstybė, t. y. sveikatos apsaugos ministerija tampa mūsų ligoninės dalininku, su tam tikromis teisėmis ir pareigomis. 

 

 Aš manau, kad tai yra svarbu ir reikalinga, kad valstybė prisidėtų prie mūsų įstaigos veiklos, kartu spręstų įvairius klausimus dėl veiklos, finansuotų paslaugas, įrangą ir pan. Būsimos sveikatos reformos tikslas - žmogus, jo sveikata, gydytojų ir visos ligoninės personalo darbo sąlygų gerinimas bei žinoma paslaugų prieinamumas.

 

 Priėmus naujus įstatus, bus organizuojamas naujas ligoninės direktoriaus konkursas. Mano, kaip tarybos nario vienas iš tikslų, suformuoti užduotį, kad naujas direktorius mažintų eiles čia Alytuje, o pacientai nesirinktų privačių ar valstybinių klinikų Druskininkuose, Kaune ir kitur. 

 

 Paskutinį kartą, kai dariau eksperimentą, kiek laiko trunka užsiregistravus gauti vieną ar kitą paslaugą, eilės buvo per didelės, lyginant su alternatyvomis kituose miestuose. Bet gal situacija pasikeitė? Jeigu kas per šią vasarą registravotės, kokios eilės, kokia patirtis?