Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jausmingai alytiškės sukurtai dainai susibūrė keturios kartos: kiekvienam primena tai, kas svarbiausia

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:19, 2023-05-20

Dainų atlikėja ir kūrėja, iš Alytaus kilusi Greta Vitaitė neseniai pristatė naujausią savo kūrinį –„Gabalėlį dangaus“, kuris, regis, gali suvirpinti kiekvieno jos besiklausančio žmogaus širdį. Joje dainos atlikimui susijungė keturios kartos – pati Greta su seserimi, jų dukros, o taip pat ir sesių mama bei neseniai 80-ąjį gimtadienį atšventusi močiutė. 

 

„Dainą „Gabalėlį dangaus“ sukūriau, kai gimė dukra. Jau seniai buvo kalbėta apie tai, kad reikėtų mums visoms su močiute įrašyti dainą. Močiutė visą gyvenimą dirbo kultūros srityje, dar ir dabar vadovauja ansambliui. Tad kodėl gi nepaskleisti jos talento plačiau? O ir mano mama kadaise dainuodavo, dukterėčia lanko muzikos mokyklą bei chorą, mes su sese visada buvome kartu su muzika. Todėl supratau, kad išties gali gimti kažkas tikrai gražaus ir muzikalaus. Vis svarsčiau, kokią dainą dainuoti, ir nusprendžiau, kad maloniausia širdžiai būtų sukurti savo dainą“, - apie naujausią kūrinį pasakojo G. Vitaitė.

Greta Vitaitė.

 

Daina „Gabalėlį dangaus“ yra apie tai, kas svarbiausia gyvenime – artimąjį šalia bei galimybę gyventi taikoje ir laisvėje.

 

Šiuo metu Greta nemažai koncertuoja su didžėjumi DJ JuoKaz (Juozu Kazakevičiumi) bei savo grupe „Sweet Sound“, kurioje dainuoja duetu kartu su seserimi Laura. Nors koncertuose savos kūrybos dainas tenka atlikti retai (dainuojami žinomi koveriai, populiariausi hitai), bet  galima pasidžiaugti, jog kai kada visgi renginiuose tenka išgirsti prašymų padainuoti ir savo kūrybos dainų.

Greta Vitaitė su sese Laura, grupė „Sweet Sound“.

 

„Pasirodo, kiekviena daina atranda savo klausytoją ar net pavergia vieną kitą širdį, net jeigu atlikėjas to ir nesužino“, - sakė moteris. Pasak jos, kalbant apie kūrybą, dainos gimsta labai skirtingai: kartais dėl tam tikrų išgyvenimų, jausmų, kartais – dėl išgirstų frazių ar įvykių.

 

 

„Dabar, kai esu mama, gyvenimo ritmas pasikeitė: viskas ramiau, atsakingiau, jautriau. Kūryba buvo šiek tiek sustojusi, tačiau dabar vėl su DJ JuoKaz kimbame į darbus, ir greitu metu pristatysime vasarišką premjerą. 

 

Artėja vasara, laukia nemažai renginių, tačiau su artimųjų pagalba bus gan paprasta derinti koncertinę veiklą ir motinystę. Beje, jau ne viename koncerte teko dalyvauti ir mano mažajai – jai labai patinka muzika, dar nelabai mokėdama kalbėti, jau gali paprašyti tam tikros dainos“, - sakė atlikėja.

 

G. Vitaitės, kaip savarankiškos atlikėjos, kelias prasidėjo dar 2019 metais, kada kartu su DJ JuoKaz buvo sukurtos ir nuskambėjo dainos „Mes dzūkai – nes paspirtukai“ ir „ Kosminės Kalėdos“.

 

 

Iki tol, pasak atlikėjos, buvo daug šaunių projektų ir patirčių: dainavimas grupėje „Kaprizas“, vėliau – dalyvavimas muzikiniuose šou, retkarčiais – susibūrimai su muzikantais vienetiniams pasirodymams. Tačiau intensyvesnė muzikinė veikla, grupės „Sweet Sound“ įkūrimas bei suvokimas, kad visgi gali kurti pati, atėjo prieš kelerius metus. 

 

„Kartu su DJ JuoKaz sukūrėme nemažai savo dainų bei gerai žinomų dainų koverių. Vienos dėka netgi tapome milijonieriais. Tiesa, ne pinigine, o peržiūrų prasme“, - šypsojosi alytiškė.

 

„Hiperbolė“ sukurtas koveris „Pamiršk mane“ Youtube kanale jau yra surinkęs daugiau kaip 1 mln. peržiūrų! Savo klausytojus atrado ir kitos dainos.

 

Sekite grupę „Sweet Sound“, DJ JuoKaz socialiniuose tinkluose ir naujas alytiškių dainas išgirskite pirmieji!

 

Naujausią kūrinį „Gabalėlį dangaus“ klausykite čia:  https://www.youtube.com/watch?v=McFJuZJ9XdM&ab_channel=GretaVitait%C4%97

 

Komentarų nėra