Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Jauskis geriau“ netrukus pakvies į naujas patalpas, laukia ypatingai naudingos paslaugos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:00, 2023-03-29
Kineziterapijos centre „Jauskis geriau“ pradėjo dirbti psichoterapeutė Arvyda Kavaliauskienė.
„Jauskis geriau“ nuotr.

Jau nuo balandžio 3d. kineziterapijos ir reabilitacijos centrą  „Jauskis geriau" rasite naujose patalpose adresu Naujoji g.48 (suaugusiųjų poliklinika, buvusios Alytaus r. bibliotekos skaityklos patalpos)Viena iš NAUJAI teikiamų paslaugų - PRIVAČIOS PSICHOTERAPIJOS KONSULTACIJOS vaikams, paaugliams bei suaugusiems!

Jau registruojame +370 657 41100

Daugiau teikiamų paslaugų rasite www.jauskisgeriau.lt

 

Alytuje esančiame kineziterapijos centre „Jauskis geriau“ nuo šiol bus teikiamos ir psichoterapeuto paslaugos. Kolektyvas džiaugiasi prie profesionalų komandos prisijungus dar vienai specialistei –  psichoterapeutei Arvydai Kavaliauskienei.

 

„Koncentruodamiesi į žmogaus kūną, spręsdami įvairias fiziologines problemas, pastebime, kad kai kuriais atvejais vien kineziterapeuto pagalbos nepakanka. Gyvename tokiame laikmetyje, kuomet iššūkių mūsų emocinei būklei – tikrai netrūksta.

 

Jei blogai jaučiamės psichologiškai, emociškai, tai neabejotinai turi įtakos ir fizinei savijautai, pasireiškia psichomatiniai sutrikimai, nors realios fizinės problemos ar ligos gali ir nebūti. Tokiu atveju, svarbu nebijoti kreiptis pagalbos į tos srities specialistą“, - sakė kineziterapijos centro „Jauskis geriau" vadovė, kineziterapeutė Jurga Bunevičienė.

 

Pasak jos, mintis į kolektyvą pakviesti dirbti psichoterapeutę buvo brandinta jau kuris laikas, ir džiugu, kad alytiškiai turės galimybę jos paslaugomis pasinaudoti būtent kineziterapijos centre „Jauskis geriau“. Dar viena gera žinia ta, jog centras kovo pabaigoje persikels į naujas patalpas adresu Naujoji g. 48, tad klientai pas psichoterapeutę lankytis galės jau naujose, moderniose patalpose.

 

Kineziterapijos centro „Jauskis geriau“ kolektyvas.

 

„Dirbdama ir padėdama žmonėms, išties savęs atiduodu labai daug, nes man tikrai rūpi ir norisi padėti. Patirtis leidžia pamatyti, ko dar reikia, kokios dar paslaugos praverstų pas mus besilankantiems žmonėms. Nestovime vietoje, smagu, kad galime plėsti paslaugų spektrą“, - kalbėjo J. Bunevičienė.

 

Psichoterapeutė A. Kavaliauskienė yra kilusi iš Kauno, su šeima gyvenusi Venesueloje, kur, kaip pati sako, vyko stiprūs jos, kaip asmenybės, formavimosi procesai. Moteris turi aukštąjį medicininį išsilavinimą. Be to, prieš kelerius metus metė sau iššūkį ir pasirinko studijuoti geštalto psichoterapiją.

 

Paklausta, ar visgi žmonės drąsiai kreipiasi į psichoterapeutą pagalbos, gydytoja teigė, kad pastaruoju metu tarsi vyrauja dvi kryptys.

 

„Viena jų – vis dar susijusi su stigmatizacija, kad lankymasis pas psichologą, psichoterapeutą ar psichiatrą yra gėdingas. Kita kryptis – kad tai yra normalu, gal net kažkiek madinga. Kuo visuomenė labiau išsivysčiusi, tuo didesnis dėmesys skiriamas psichinės būsenos stabilizavimui ir analizavimui. Pastaruosius penkerius metus gyvename nuolatinio, lėtinio streso fone, kuris neabejotinai veikia mūsų psichinę būseną. Ir tai natūralu. Svarbiausia – nebijoti ieškoti pagalbos“, – kalbėjo A. Kavaliauskienė.

 

Psichoterapeutė žinių kaskart semiasi skirtinguose Lietuvos miestuose, užsienyje, o darbą „Jauskis geriau“ laiko dar vienu puikiu startu savo gyvenime.

 

„Žinote, man visada gera dirbti su geriausiais, savo sritį išmanančiai specialistais. Džiaugiuosi šia nauja patirtimi“, - sakė prie kolektyvo prisijungusi gydytoja.

 

Kineziterapijos centras „Jauskis geriau“:

Adresas: Vilties g. 5-105

Tel.: (8-657) 41100

El.p.: info@jauskisgeriau.lt

FB: https://www.facebook.com/www.jauskisgeriau.lt

jauskisgeriau.lt

 

 

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 02/03/23