Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jaunimo parke smurtavusios nepilnametės klasiokai: „Šiurpstame nuo jos elgesio“

Skaitytojų požiūris  •    •  9:39, 2024-05-19
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt; mediakatalogas nuotr.

Po alytiškius pašiurpinusio vaizdo įrašo, kuriame buvo užfiksuotos nepilnametės, Jaunimo parke smurtavusios ir visaip užgauliojusios jaunuolį, pasirodymo viešojoje erdvėje, savo nuomonę panoro išsakyti ir vienos iš „egzekucijos“ dalyvių klasiokai. Jie tvirtina esantys pasibaisėję bendraklasės elgesiu ir teigia, kad ji daro gėdą ne tik klasei, bet ir visai mokyklai.

 

Laišką AlytusPlius.lt redakcijai atsiuntę mokiniai tvirtino, kad jų klasiokės elgesys – pasibaisėtinas. 

 

„Mums susidaro vaizdas, kad ji didžiuojasi, jog rūko, bėga iš pamokų, mušasi. Esame atsiriboję, dauguma su ja nenori draugauti, nes toks elgesys daro gėdą. Net po šio plačiai nuskambėjusio įvykio teko girdėti, kad ji tikisi tiesiog lengvai „praslįsti“, nes yra nepilnametė, regis, viskas jai kelia juoką“, - tvirtino aštuntokai.

 

Jie teigia patys nežinantys, ko iš minėtos klasiokės galima tikėtis, nes jos elgesys neprognozuojamas. Bendraklasių teigimu, ji ne kartą dėjo muštynių vaizdo įrašus į socialinius tinklus, tarsi norėdama pasididžiuoti savo žiauriais „žygdarbiais“.

 

„Vaikšto su savo gauja ir ieško aukų – iš ko pasityčioti, ką sumušti. Mokykloje – vien pastabos, į pamokas net kuprinės nesinešdavo. Nesuvokiama, kaip taip galima elgtis. Mes, bendraklasiai, norime pareikšti, kad smerkiame tokį elgesį, smurtą, patyčias“, - rašė jaunuoliai.

 

Jų nuomone, minėtai nepilnametei reikėtų didesnės tėvų priežiūros ir atsakomybės už savo veiksmus, kadangi jiems susidarė vaizdas, kad ji esą galinti daryti ką tik nori, jai viskas leidžiama. 

 

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai