Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jaunimo parke pastatytas naujas tualetas: tikimasi, kad neniokos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:07, 2020-10-14
Naujasis lauko tualetas Jaunimo parke.
Juozo Makausko nuotr.

Po to, kai vandalas pavasarį sudegino Jaunimo parke buvusį konteinerinį lauko tualetą, parko lankytojams kurį laiką teko apsieiti be jo. Tačiau dabar jau bus galima pasinaudoti nauju tualetu, kuris parke pastatytas prieš pora savaičių. Beliko tik sutvarkyti, kad tinkamai veiktų.

 

„Šiek tiek užtruko, kol tualetas vėl buvo įrengtas, bet sulaukėme. Nors dar prieš įrengiant tą pirmąjį tualetą, buvo skeptiškų nuomonių dėl jo reikalingumo, daug kas teigė, kad jį vis tiek kažkas nuniokos, bet visgi, atsiradus tualetui, šiltuoju metu žmonėms jis tikrai buvo reikalingas ir patogus. Nepasitaikė, kad jis būtų apšnerkštas ar panašiai, šiokiadieniais visuomet buvo prižiūrimas.

 

Didžioji dauguma žmonių yra sąmoningi ir miesto turtą saugo, bet kaip žinome, pasitaikė vienas piktybiškas atvejis, ir tualetas buvo sudegintas“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

 

Tikimasi, kad naujasis tualetas bus saugomas, ir panašūs atvejai daugiau nepasikartos. Teritorija yra stebima vaizdo kameromis.

 

Naujasis lauko tualetas yra juodas – spalva pasirinkta derinant prie kitų parko infrastruktūros elementų. Jame, kaip ir anksčiau, bus vandens sistema, žmonės galės kriauklėje nusiplauti rankas.

 

Tualetas veiks iki tol, kol neužklups didieji šalčiai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai