Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jaunimo parke atsiras net trys paplūdimio tinklinio aikštelės

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  15:00, 2020-08-07
Tinklinio aikštelės vizualizacija.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Ilgai brandinta ir prieš kelias dienas alytiškiams pristatyta Jaunimo parko vizija – išsaugant parko struktūrą, autentiškumą paversti jį unikaliu traukos centru – pamažu virsta kūnu.

 

Jau kitą savaitę vienoje iš trijų numatytų sporto erdvių, netoli Vaivorykštės skulptūros, bus pradėtos įrenginėti net trys paplūdimio tinklinio aikštelės.

 

Kokybiško laisvalaikio galimybės

 

Jaunimo parkas jau seniai ne tik jaunimo. Atsižvelgiant į visų alytiškių poreikius, šiuo metu parke iš viso numatytos 7 erdvės: šeimos, jaunimo, senjorų, renginių, sporto, pasimatymų ir augintinių.

 

Pristačius idėją pradedami ir pirmieji darbai. Jau kitą savaitę vienoje iš sporto erdvių, šalia Vaivorykštės skulptūros, bus pradėtos įrenginėti trys paplūdimio tinklinio aikštelės.

 

„Mieste turime tinklinio aikštelių. Tačiau esamos infrastruktūros tikrai nepakanka – alytiškiai aktyviai žaidžia, sportuoja. Todėl norisi, kad jų būtų kur kas daugiau. Norisi, kad Jaunimo parkas taptų kokybiško laisvalaikio praleidimo vieta, kad taptų unikaliu traukos centru“, – sakė Alytaus meras Nerijus Cesiulis.

 

Idėjas palaiko verslininkai

 

Miesto vadovas taip pat džiaugėsi, kad naują Jaunimo parko vystymo koncepciją labai palaiko verslas. Metalinius stulpus ir tinklą alytiškiams dovanoja UAB „IRIS“.

 

„Norėdamas atsidėkoti už geranoriškumą ir pagalbą viso miesto labui, oficialiai kviečiu „IRIS“ komandą sužaisti draugiškas varžybas su mano ir Alytaus miesto savivaldybės komanda, kai tik aikštelės bus įrengtos“, – neabejingiems verslininkams dėkojo meras N.Cesiulis.

 

Planuojama, kad naujas paplūdimio tinklinio aikšteles alytiškiai galės išbandyti jau rugpjūčio gale.