Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Jaunieji talentai sušildė širdis: nuskambėjo festivalis „Dzūkijos žvaigždutės“

Alytusplius.lt inf.  •    •  10:52, 2023-12-03
Pereinamoji taurė atiteko festivalio svečiams Iš Kėdainių rajono.

Alytaus miesto teatro salėje vyko XVII vaikų ir jaunimo vokalistų festivalis ,,Dzūkijos žvaigždutės”. 

 

Scenoje žiūrovai išvydo net 23 įvairių grupių iš Alytaus miesto darželių ir mokyklų pasirodymus, sušildžiusius žiūrovų širdis savo ekspresija, originalumu, žaismingumu ir gaiviu vaikišku , jaunatvišku nuoširdumu.  

 

Sulaukta ir nuolatinių svečių iš Lenkijos Seinų lietuvių mokyklos ,,Žiburiukas”, ,Kėdainių, Eisiškių. 

Renginio organizatorė - Alytaus vokalinės studijos ,,Boružėlė” asociacijos prezidentė, Alytaus jaunimo centro mokytoja ekspertė, Alytaus miesto tarybos narė Raimonda Remeikienė. 

 

„Šio renginio tikslas, kad būtų laimingi mokiniai, mokytojai, tėveliai, visi pasipuoštume šypsenomis. Dėkoju renginio globėjai  - Alytaus miesto vicemerei Jurgitai Šukevičienei. Ačiū visiems, kurie kartu sukūrėme jaukią šventę“, - sakė organizatorė R. Remeikienė.

 

„Šiandien, ko gero, į Alytų susirinko visi mažieji talentai, visos žvaigždės ir žvaigždutės, sukūrę ypatingą šventinę nuotaiką ir emociją. Vadovams, tėveliams, vaikams ir jaunuoliams - ačiū už gražią bendrystę, už scenoje dovanojamą džiaugsmą, už vaikišką žavesį, kuriam turbūt niekas negali atsispirti“, - teigė vicemerė J. Šukevičienė.

Alytaus vokalinės studijos ,,Boružėlė” asociacijos prezidentei R. Remeikienei įteikta mero Nerijaus Cesiulio padėka. „Ypatinga padėka ir dėkingumas festivalio organizatorei Raimondai, neskaičiuojančiai darbo valandų, skiriančiai savo talentą ir širdį mažiesiems boružiukams ir kitiems mažiukams“, - sakė vicemerė J. Šukevičienė.

 

Pereinamąjį festivalio „Dzūkijos žvaigždutės“ prizą laimėjo svečiai  iš Kėdainių rajono - mokytojos Daivos Makutienės mokiniai.

Renginio pabaigoje suskambėjo bendra kelėdinė mokytojų daina.

 

Šis renginys organizuotas pagal projektą ,,Tau, Alytau”.  Projektą finansavo Alytaus miesto savivaldybė.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai