Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 265

Jauna moteris nesuvaldė BMW: nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į pakelės medžius

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  9:50, 2019-09-01
asociatyvi nuotr.

Medikams savaitgalį skubiai į ligoninę teko vežti  automobilio ,,BMW X6“ vairuotoją. Jauna moteris nepasirinko saugaus vairavimo greičio, todėl nesuvaldė automobilio ir  nuvažiavusi nuo kelio trenkėsi į šalikelėje augančius medžius.

 

Nelaimė įvyko šeštadienį, nenustatytu laiku, Druskininkuose, Sodų gatvėje, apie 250 metrų nuo Baravykų - Sodų gatvių sankryžos.

 

Policijos duomenimis, 24 metų moteris, vairuodama automobilį "BMW X6", nepasirinko saugaus važiavimo greičio, neatsižvelgė į vietovės reljefą, kelio būklę, meteorologines sąlygas, nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių nekelti pavojaus kitų asmenų turtui, aplinkai bei eismo saugumui ir kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šalikelėje esančius medžius.

 

Eismo įvykio metu moteris patyrė sužalojimų. Dėl pablogėjusios sveikatos būklės nepavyko patikrinti, ar  ji blaivi vairavo automobilį.

 

Greitoji medicinos pagalba nukentėjusiąją skubiai pristatė į Druskininkų ligoninės priėmimo skyrių.

 

Policijos pareigūnai aiškinasi eismo įvykio aplinkybes

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra