Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Įtūžęs lošėjas grasino nužudyti lošimų bendrovės vadovą ir jo šeimą

Jurgis Kochanskas  •    •  9:19, 2019-08-07
Asociatyvi nuotr.

Nesėkmę azartiniuose žaidimuose ir lažybose patyręs lošėjas savo įtūžį išliedavo ant lošimų bendrovės vadovo, kuriam siųsdavo grasinančius laiškus. Juose 40-metis alytiškis Kęstutis S. verslininką, su kuriuo anksčiau nė nebuvo susitikęs, grasino nužudyti, susidoroti su jo šeimos nariais.

 

Teisme atsidūręs vyras aiškino, kad savo grasinimų įvykdyti jis neketino, tačiau nuo bausmės išsisukti jam nepavyko.  

 

Siuntė grasinančius laiškus

 

Grasinimai bendrovės, kuri verčiasi azartinių lošimų – lažybų ir lošimų B kategorijos lošimo aparatais organizavimu, akcininkui prasidėjo praėjusių metų spalio 27 dieną ir tęsėsi iki šių metų kovo 9 dienos.

 

Į darbinį elektroninį paštą atskriejančiose žinutėse buvo grasinama ne tik verslininkui, bet ir jo šeimos nariams.

 

Pradėjus ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad verslininkui grasina azartinių lošimų įmonėje žaidėju užsiregistravęs alytiškis Kęstutis S. Jis apie 4–5 metus žaidė sporto statymo srityje ir kazino ruletėje. Lošdavo internetinėje erdvėje, į lažybų įstaigą nueidavo tik atsiimti laimėjimų.

 

Kai pastatydavo didesnę pinigų sumą ir kelis kartus pralaimėdavo, susinervindavo. Tuomet lošimų bendrovės vadovui siųsdavo žinutes, kurios buvo skelbiamos viešai bendrovės internetinėje pagalbos klientams skiltyje. Lošėjas grasindavo akcininkui, kad jį papjaus, sudegins, susidoros su šeimos nariais, nors su juo niekad nė nebuvo susitikęs - matė jį tik per televizorių kaip sportininką ir kaip lažybų bendrovės veidą.  

 

Praradęs pinigų, lošėjas liedavo įtūžį, žinutėse gausiai vartodamas necenzūrinius žodžius.

 

Apribojo laisvę, skyrė darbų

 

Teisme visiškai savo kaltę pripažinęs lošėjas ne tik atsiprašė nukentėjusiojo, bet ir tvirtino, kad jam net nesmagu skaityti tokius savo tekstus.

 

Teismas Kęstutį S. baudžiamuoju įsakymu, kuris jau įsiteisėjo, nubaudė laisvės apribojimu 9 mėnesiams, bausmę sumažino trečdaliu, iki 6 mėnesių,  įpareigojo per keturis mėnesius nuo teismo baudžiamojo įsakymo įsiteisinimo dienos neatlygintinai išdirbti 50 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

 

Anksčiau neteistas, aukštąjį išsilavinimą turintis nuteistasis niekur nedirba, teigia prižiūrintis savo motiną. 

 

Priminė lažybų punkto darbuotojos nužudymą

 

Grasinimais prasiveržęs lošėjo įtūžis Alytaus teisėsaugininkams priminė prieš 14 metų Alytuje įvykdytą kraupų nusikaltimą. 2005 metų gegužės 9 dieną Alytaus centre buvo žiauriai nužudyta 25 metų lažybų punkto darbuotoja.

 

Tądien 23 metų alytiškis ketino statyti didelę pinigų sumą. Dėl punkte buvusių techninių problemų jam to nepavyko padaryti ir savo įtūžį jis išliejo žiauriausiu būdu – negyvai uždaužė jauną merginą.

 

Žudikas buvo pripažintas nepakaltinamu, gydomas psichiatrinėje. Vėliau teismo sprendimu išleistas į laisvę. Apskundus šį sprendimą, įsigaliojo kito teismo sprendimas grąžinti žudiką į psichiatrijos ligoninę, bet jis dingo. Buvo paskelbta jo paieška, iki šiol nesurastas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra