Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Įtemptos neblaivaus motociklininko gaudynės Alytaus rajone: net nuvirtęs – „dėjo į kojas“

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:49, 2023-10-24
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus rajone pirmadienį policijos pareigūnams teko gaudyti nuo jų sprunkantį ir po visą kelią vinguriuojantį motociklininką. Net nuvirtęs nuo transporto priemonės, pažeidėjas sustoti nesiruošė ir „dėjo į kojas“.

 

Motociklo „Honda“ vairuotojas pareigūnams įtarimų sukėlė apie 13 val. 35 min., patruliuojant netoli Miroslavo žiedinės sankryžos. Pamatęs policiją, vairuotojas dėl neaiškių priežasčių apsisuko ir didindamas greitį ėmė važiuoti tolyn. Pareigūnai ėmė jį vytis.

 

Vairuotojo buvo aiškiai prašoma sustoti, buvo panaudoti garsiniai signalai, įjungti švyturėliai, tačiau motociklo vairuotojas reikalavimams nepakluso, važiavo vinguriuodamas po visą kelią, kirto ištisinę liniją, buvo išvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą,

 

Galiausiai jis įsuko į miško keliuką ir, nesuvaldęs transporto priemonės, nuo jos nuvirto. Tačiau ir tada atsistojęs ėmė bėgti. Visgi pasprukti nepavyko, vyras buvo sulaikytas.

 

Vedamas į tarnybinį automobilį, vyriškis nė nesiruošė vykdyti teisėtų pareigūnų reikalavimų, aktyviai priešinosi, atsisakė pateikti apie save duomenis. Pareigūnams teko panaudoti specialiąsias priemones – antrankius ir ašarines dujas.

 

26 metų bėgliui buvo nustatytas 1,34 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad jis neturi ir niekada neturėjo teisės vairuoti transporto priemones. Motociklas nebuvo įregistruotas reikiama tvarka, be techninės apžiūros, draudimo.

 

Minėtas motociklininkas padarė visą „puokštę“ administracinių pažeidimų, už kuriuos teks atsakyti.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai