Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Itališkos mados gerbėjams – nauja pasiūla Alytuje

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:40, 2016-12-30
Alytaus miesto centre įsikūrę „Drabužių namai“ prisipildė itališko žavesio.
Asmeninio albumo nuotr.

Alytaus miesto centre įsikūrę „Drabužių namai“ prisipildė itališko žavesio. Parduotuvėje apsilankiusių  alytiškių laukia atnaujintas asortimentas. Iš Italijos atkeliavę skirtingų prekių ženklų drabužiai, batai, rankinės, aprangos aksesuarai Vilniaus gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje jau laukia originalumo ir išskirtinumo pasiilgusių klienčių.

 

„Nestovime vietoje ir vis ieškome, kuo nustebinti „Drabužių namus“ pamėgusias klientes. Būtent dėl šios priežasties atnaujinome prekių asortimentą. Naujausia madingų drabužių, avalynės ir aksesuarų siunta  mus pasiekė  iš Italijos“, - sakė parduotuvės savininkė  Aurika Šerpytytė.

 

Atnaujinti savo garderobą „Drabužių namuose“ gali įvairaus amžiaus ir skirtingą aprangos stilių mėgstančios moterys: jaunatviško, žaismingo stiliaus gerbėjų laukia ryškiais akcentais pagyvinti drabužiai, ramesnių ir subtilesnių tonų apranga bei aksesuarai patiks damoms, norinčioms visada stilingai atrodyti. Iš ko rinktis turės ir stilingų drabužių derinių vakarėliui besidairančios klientės.

 

Parduotuvėje – daug skirtingų prekių ženklų drabužių. Tad alytiškės kaskart gali rasti kažką naujo. Moterys teigia, kad „Drabužių namuose“ yra iš ko rinktis, galima atrasti netikėtų drabužių derinių.

 

Parduotuvėje jau galima įsigyti ir batų bei natūralios odos rankinių, kurios leidžia dar labiau pagyvinti savo įvaizdį, suteikti jam visai kitų spalvų.

 

Varijuojant aksesuarų deriniais ir su tuo pačiu drabužiu kaskart galima atrodyti vis kitaip.

 

„Drabužių namuose“ parduodami drabužiai nėra „vienkartiniai“, kuriuos kartą apsivilkus, kitai progai jie jau tampa nebetinkami. Užtenka vieno akcento, kad santūrūs marškiniai taptų žaismingu apdaru, pavyzdžiui, užsimetus ant jų kailinę liemenę. O puošnų aksesuarą pakeitus kuklesniu, vakarėliui įsigyta suknelė taps gražiu kasdieniu drabužiu. Viena svarbiausių tokių eksperimentų sąlyga – kokybiški drabužiai.

 

Labai svarbu rasti ir sau tinkamą dydį. Su tokia problema dažnai susiduria nestandartinių kūno formų pirkėjos. „Drabužių namai“ stengiasi pasiūlyti ir didesnių dydžių rūbų. Ateityje tokių tik daugės. Juk tik apsivilkusi idealiai tinkantį rūbą moteris jausis patogiai. Ir gražiai!

 

Kartais praeina nemažai laiko, kol moteris apsisprendžia, pirkti ar nepirkti drabužį. Ji ateina vieną, du kartus, matuojasi. Žmogus turi įsitikinti, kad naujas pirkinys tikrai bus dėvimas ir yra skirtas būtent jam.

 

Ar apdaras tinka, pirkėjoms apsispręsti padeda „Drabužių namuose“ dirbanti konsultantė. Ji nepataikauja sakydama, kad klientėms tinka visi pasirinkti drabužiai. Pardavėja išsako argumentuotą nuomonę ir visada padeda išsirinkti geriausią variantą.

 

Alytiškės dažnai parduotuvėje gali sutikti ir parduotuvės savininkę . Į savo verslą ji žiūri ne kaip į darbą, o kaip į pomėgį. Iš Tauragės kilusi ir šiuo metu Alytuje gyvenanti  moteris nuolat domisi naujausiomis mados tendencijomis.

 

Domėjimasis mada parduotuvės savininkę  ir paskatino Alytuje įkurti parduotuvę. Dar viena priežastis, pastūmėjusi imtis tokios veiklos ta, kad moteris Dzūkijos sostinėje pasigedo vietų, kur būtų galima įsigyti kokybiškų, stilingų, išskirtinių drabužių.

 

Sumanymas pasiteisino. Balandžio mėnesį atidaryta parduotuvė jau turi savo nuolatinių klientų ratą, kuriems taiko nuolaidas, ruošiasi sukurti specialias nuolaidų korteles ir džiugina puikiu kainos ir kokybės santykiu.

 

Sekti „Drabužių namų“ naujienas, apžiūrėti naują prekių asortimentą kviečiame facebook‘o paskyroje: https://www.facebook.com/Drabu%C5%BEi%C5%B3-Namai-1689314511349929/?fref=ts

 

„Drabužių namai“, Vilniaus g. 10

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra