Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Išrinktiems Alytaus rajono seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Alytaus rajono savivadybės informacija  •    •  10:58, 2024-02-19
Šventinio renginio merė pasveikino gyventojų pasitikėjimą gavusius – išrinktus Alytaus rajono seniūnaičius, įteikė jiems oficialų statusą liudijančius pažymėjimus.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Atmintis gyva tiek, kiek mes patys ją puoselėjame ir liudijame – Dauguose šventiškai paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 106-osios metinės.


„Tai ypatinga proga susitelkti ir didžiuotis savo tauta bei jos pasiekimais. Per šiuos 106-erius metus mes, lietuviai, esame įveikę daugybę išbandymų ir pasiekę svarbių pergalių. Einantys tvirtu keliu drauge su Europos Sąjunga ir NATO. Petys petin su kuriančiais, o ne griaunančiais. Švęsdami savo laisvę nepamirškime Ukrainos. Vasario 24-ąją bus dveji metai nuo brutalaus karo pradžios. Neleiskime sau priprasti. Neleiskime atimti laisvės. Būkime drąsūs. Būkime vieningi. Būkime laisvi“, – sveikino Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė, linkėdama Lietuvai drąsos augti ir polėkio kurti! Kad čia krykštautų vaikai, skambėtų jaunų žmonių juokas, kurtųsi šeimos ir oriai jaustųsi senjorai. Kad kiekvienam čia būtų gera gyventi!


Šventinio renginio merė pasveikino gyventojų pasitikėjimą gavusius – išrinktus Alytaus rajono seniūnaičius, linkėdama glaudaus ryšio su seniūnaitijos bendruomene, seniūnija ir savivaldybe bei sėkmės realizuojant užsibrėžtus tikslus, įteikė jiems oficialų statusą liudijančius pažymėjimus.


Lietuvos gimtadienis paminėtas skambiomis Onos Kolobovaitės bei Egidijaus Bavikino dainomis. Šventinę programą dovanojo Alytaus rajono kultūros centras bei Butrimonių šokių kolektyvas „Gojelis“.

 

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://www.facebook.com/photo/?fbid=808109204684587&set=pcb.80812532468...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai