Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Išlydėtai ilgametei „Vilties“ mokyklos-darželio direktorei – mero padėkos raštas

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  14:45, 2023-07-04
Alytaus miesto savivaldybės vadovai atsisveikino su 37 metus „Vilties“ mokyklai-darželiui vadovavusia direktore Irmina Pajarskiene.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Antradienį Alytaus miesto savivaldybės vadovai atsisveikino su 37 metus „Vilties“ mokyklai-darželiui vadovavusia direktore Irmina Pajarskiene.


„Didžiąją savo gyvenimo dalį atidavėte mūsų vaikams. Ačiū už jaunosios kartos ugdymą. Ačiū, kad puoselėjote įstaigą ir ją paliekate sutvarkytą. Galbūt ne viską spėjote padaryti, tačiau labai nuoširdžiai džiaugiamės, kad buvote mūsų komandos dalis. Jūs tikrai matėte daug virsmų ir reformų, kurias reikėjo išgyventi, išjausti, galbūt ne visada buvo protingiausi sprendimai, bet juos išgyvenote ir prisitaikėte. Dėkoju visų vaikų ir jų tėvų vardu už jūsų darbą“, – sakė miesto meras Nerijus Cesiulis.


Vicemerė Jurgita Šukevičienė, dėkodama I. Pajarskienei pabrėžė, kad jos darbas buvo labai sudėtingas ir sunkus. „Jūs turėjote ir vaikų su specialiais ugdymo poreikiais – jiems reikėjo ypatingo dėmesio ir globos. Ir tai Jūsų darželyje buvo suteikta. Visas darbas nebūtinai buvo labai matomas, bet jūs, kaip vadovė, tikrai žinojote, ką reikia daryti, turėjote ir atjautos, ir dėmesio kiekvienam. Už tai esame labai dėkingi.“


Direktorei įteiktas savivaldybės mero padėkos raštas už ilgametę kūrybišką ir sėkmingą švietimo vadybinę veiklą, specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių tinkamą ugdymo organizavimą, sveikos gyvensenos skatinimą ir meilės gamtai puoselėjimą, įstaigos bendruomenės sutelkimą bendram darbui ir sėkmingą dalyvavimą įvairioje veikloje.