Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Iškirsti pakelės medžiai taps atlygiu kirtėjams

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:07, 2014-05-09
Iškirsti medžiai Alytaus rajone
Alytusplius.lt nuotr.

Intensyviai kertami medžiai už pirmojo Alytaus prie žiedinės Pivašiūnų sankryžos vakar atkreipė alytusplius.lt portalo skaitytojų dėmesį. Kodėl tai daroma, ar turimas leidimas? – klausė jie, išvydę žiedinės sankryžos aplinkinėje teritorijoje, viaduko abiejose pusėse, šalikelėse   išguldytus iškirstus medžius.

 

Paaiškėjo, kad darbus čia vykdė Alytaus regiono keliai. Juozas Glinevičius, Valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai, teigė, kad įmonei leidimo kirsti tuos medžius nereikia. „Alytaus regiono keliai“ medžių kirtimo darbus šalikelėse vykdo nuolat, kad būtų geresnis matomumas, kad nebūtų trikdomas eismas.

 

„Situacija yra valdoma, nusižengimų nėra. Darbas yra daromas geras, tik jis turi būti tvarkingas“, - sakė J. Glinevičius, užsiminęs, kad iškirstus medžius „Alytaus regiono keliai“ atiduos darbus vykdžiusiai įmonei, kaip atlygį.

 

Alytaus aplinkos apsaugos departamento vyresnysis specialistas Martynas Zienius pastebėjo, kad medžių „Alytaus regiono keliams“ priklausančioje teritorija yra iškirsta nemažai.

 

„Yra keli beržai, liepos, alksniai iškirsti. Jie teigė, kad medžius kirto dėl geresnio matomumo, bet aš manau, kad yra iškirsta per daug medžių, galėjo taip ir nepadauginti, nes kai kuriose vietose jie visai netrukdė. Tačiau vietovė yra „Alytaus regiono kelių“ apsauginėje juostoje, leidimo nereikia ir jie yra teisūs“, - apžiūrėjęs medžių iškirstą teritoriją kalbėjo M. Zienius.

Komentarų nėra