Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Įrenginėjantys Ulonų gatvę: įrodysime, kad yra kelininkų, kurie moka dirbti ir tai daro greitai

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  9:03, 2024-04-13

Ulonų gatvės paskutinės atkarpos rekonstrukcijos darbai – pačiame įkarštyje. Ir nors pagal Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Daugesta“ sutartį, darbų pabaiga – gruodžio mėnuo, alytiškiams ir miesto svečiams rangovas turi netikėtą žinią.

„Darbus pabaigsime daug anksčiau. Vidinį darbų grafiką esame nusistatę ambicingą ir agresyvų, nes dirbti ties tokiu intensyviu eismu – labai sudėtinga. Neslėpsime, pasitaiko visko ir projekto netikslumų, bet susitvarkome, užsakovas operatyviai reaguoja. Žinome lūkesčius mums, įrodysime, kad yra kelininkų, kurie moka dirbti ir tai daro greitai“, - sako UAB „Daugesta“ Statybos direktorius Justas Truncė.

 

Savaitės pabaigoje šio kelio ruožo įrenginėjimo darbus apžiūrėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis. Jis išsakė savo įžvalgas, pakomentavo viešumon iškilusią situaciją, kuomet dėl kelio remonto darbų nukentėjo čia pat esančių kavinių verslas, o dėl pro daugiabučių kiemus pavalgyti važiavusių klientų - visuomenė skundėsi savivaldybei.

 

Išsamiau - videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai