Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Incidentas prie katerio: pareigūnų filmavimo kamera atsidūrė ežere

  •    •  12:30, 2019-08-12
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Sekmadienio vakarą tramdyti galimų pažeidėjų, kateriu plaukiojusių neleidžiamoje vietoje, nuvykusiems aplinkosaugininkams į pagalbą teko kviestis policijos pareigūnus – prie ežero buvę vyrai ne tik iškoliojo pareigūnus necenzūriniais žodžiais, neleido jiems vykdyti pareigų, bet ir atėmė bei įmetė į vandenį jų filmavimo kamerą.

 

Incidentas įvyko prie Lazdijų rajone esančio Galsto ežero. Sekmadienio vakarą iš Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos pranešimų priėmimo poskyrio budinčio specialisto buvo gautas pranešimas, kad Galsto ežere plaukioja galingi kateriai ir vandens motociklai.

 

Plaukiojimas vandens motociklais ir kateriais, galingesniais nei 150 arklio jėgų, šiame ežere yra draudžiamas.

 

Aplinkos apsaugos pareigūnai nuvyko patikrinti gauto pranešimo ir pastebėjo ežere plaukiojantį katerį. Jam parplaukus į krantą, pareigūnų krante prie katerio aptikti vyrai, kurie galimai buvo neblaivūs, neleido apžiūrėti katerio ir išsiaiškinti, kokio galingumo variklis jame naudojamas.    

 

Aplinkosaugininkai situaciją filmavo tarnybine vaizdo kamera. Prie katerio buvę vyrai vartojo necenzūrinius žodžius, o vienas jų, agresyviai nusiteikęs griebė kamerą, nuplėšė ją nuo pareigūno kaklo ir įmetė ją į ežerą.

 

Šis trisdešimtmetis Lazdijų rajono gyventojas dėl turto sugadinimo buvo pristatytas į Lazdijų policijos komisariatą. Tikrintis blaivumą jis kategoriškai atsisakė.  

 

Dėl įvykio policijoje pradėtas aplinkybių patikslinimas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra