Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Įmonės plėtros planai džiugina miesto valdžią – padaugės darbo vietų

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:15, 2019-06-12
Miesto vadovai trečiadienį susitiko su įmonės direktoriumi.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Pramonės mikrorajone įsikūrusi įmonė ketina plėstis ir sukurti 150 naujų darbo vietų. Tokius savo planus įmonės vadovas atskleidė trečiadienį savivaldybėje susitikęs su Alytaus meru Nerijumi Cesiuliu ir jo pavaduotoju Šarūnu Klėgeriu, besidžiaugiančiais, kad mieste padaugės darbo vietų.

 

Plėsti savo veiklą ketina baldų gamyba užsiimanti įmonė „Jacobsen Home Co“. „Įmonėje šiuo metu dirba virš 300 darbuotojų. Kadangi verslas pelningas, tai prie šiuo metu esamų patalpų formuojamame sklype planuojama statyti naujas gamybines patalpas ir sukurti naujų darbo vietų. Įmonės darbuotojų skaičius padidėtų iki 500“, - po susitikimo su įmonės direktoriumi Esben Lund Jacobsen sakė Alytaus vicemeras Š. Klėgeris.

 

Sklypų sujungimo projektas jau greitai bus užbaigtas. Jei viskas vyks be trukdžių, gamybinės patalpos gali būti pastatytos greičiau nei per metus.

 

„Prognozuoti į priekį ir įvardinti tikslias datas sudėtinga, tačiau gamybinių patalpų statybos ilgai neužtrunka. Džiaugiamės, kad Alytus patrauklus verslui ir kad atsiras daugiau galimybių užsidirbti gyventojams“, - kalbėjo Š. Klėgeris.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra