Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ilgamečiam Alytaus ligoninės direktoriui padėkota už darbą ir įveiktus iššūkius

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  16:34, 2023-06-30
Antrą dešimtmetį Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninei vadovavęs Artūras Vasiliauskas atsisveikino su gydymo įstaiga.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Antrą dešimtmetį Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninei vadovavęs Artūras Vasiliauskas atsisveikino su gydymo įstaiga. Kol įvyks naujo direktoriaus konkursas, laikinai ligoninės direktoriaus pareigas eis gydytojas Svajūnas Žukauskas.


Alytaus miesto savivaldybės vicemerė, pavaduojanti savivaldybės merą, Jurgita Šukevičienė, administracijos direktorius Gintaras Rakaitis, savivaldybės gydytojas Povilas Jagelavičius padėkojo A. Vasiliauskui už darbą ir įveiktus iššūkius.


„Ačiū už ilgametį darbą, kelias buvo sudėtingas ir kupinas iššūkių. Sveikata yra ta sritis, kurioje kiekvienam labiausiai skauda ir negali palaukti, kiekvieno problemos yra didžiausios. Tai iš jūsų, kaip vadovo, pareikalavo daug kantrybės. Aš tikiuosi, kad iššūkiai užgrūdino, davė labai daug patirties, tobulėjimo ir liko dar labai daug parako. Nežinome, ar toliau dirbsite, ar leisite laisvalaikį, bet tegul viskas sekasi. Turiningo laisvalaikio, stiprios sveikatos, saugokite ją ir mėgaukitės kiekviena akimirka“, – dėkodama sakė J. Šukevičienė.


Buvusiam ligoninės vadovui A. Vasiliauskui įteikta Alytaus miesto savivaldybės mero padėka už ilgametį, nuoširdų ir profesionalų vadybinį darbą, už rūpinimąsi Alytaus miesto bei krašto žmonių sveikata.
 

Komentarų nėra