Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ilgąjį Žolinių savaitgalį pareigūnai organizavo reidus: neblaivūs vairuotojai neprasprūdo

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  10:20, 2023-08-17
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus apskrities policijos pareigūnai aktyviai vykdo įvairias prevencines priemones ir akcijas visoje apskrityje. Šįkart policijos pareigūnai per ilgąjį Žolinių savaitgalį, nuo rugpjūčio 12‒16 dienos, apskrityje patikrino daugiau nei 2000 transporto priemonių vairuotojų blaivumą.

 

Organizuotų reidų metu prie automobilio vairo įkliuvo neblaivus vyriškis, kuriam nustatytas 3.15 promilės girtumas. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Dar devyni vairuotojai patikros metu vairavo būdami apsvaigę nuo alkoholio ir „įpūtė“ daugiau nei 0.40 promilės (0.56; 0.66; 0.78; 0.83 prom. alkoholio ir kiti). Jiems gresia ne tik bauda nuo 800 iki 1100 eurų, bet ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 12 iki 18 mėnesių. Paminėtina ir tai, kad penki vairuotojai vairavo automobilius neturėdami teisės vairuoti.

 

Policija nori atkreipti piliečių dėmesį, kad policijos pareigūnų organizuojamos akcijos vykdomos ne siekiant nubausti, o užkirsti kelią tragiškoms avarijoms.

 

Prašoma visų saugoti save ir kitus, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ir, pastebėjus keistai kelyje manevruojantį automobilį, informuoti policijos pareigūnus.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai