Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Įgriuvusi technika iš griovio neiškelta

alytusplius.lt info  •  info@alytusplius.lt  •  8:50, 2014-06-07
Vakar įgriuvusi technika tebeguli griovyje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Po vakarykštės liūties rekonstruojamoje Ligoninės gatvėje įgriuvusi technika tebeguli griovyje. Šįryt apie 8 valandą jos iškėlimo darbai dar nebuvo prasidėję. Prie vakar vakare atvažiavusio ilgastrėlio krano buvo pora žmonių, aplink – vienas kitas smalsuolis.

 

Užsimenama, kad techniką ištraukti turėjęs kranas vakar sugedo. Atvarius galingą techniką, įgriuvusias mašinas, esą, planuota ištraukinėti ir naktį, tačiau įvykus gedimui tokių planų teko atsisakyti. Teigiama, kad darbai bus atnaujinti, suremontavus ilgastrėlį kraną, tačiau tai padaryti galinčių specialistų gali tekti ilgokai palaukti. 

 

Sigitas Stumbras, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojas, sakė informacijos apie krano gedimą neturintis. Anot jo, vakar iki vėlumos vyko pasiruošimo darbai, buvo atvažiavę ugniagesių automobilis, kuris turėjo apšviesti darbų vietą, tačiau apie vidurnaktį visi išvažiavo.

 

Vakar apie vidurnaktį statybininkai informavo vandentiekininkus, kad užkirstas kelias nuotekoms patekti į gruntą - nuotekų vamzdis prijungtas prie siurblinukės. „Dzūkijos vandenų“ specialistai pasiruošę siurblinėje pastatyti papildomą siurblį, jie budi įvykio vietoje.

Komentarų nėra