Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Į savo verslą nėrusi alytiškė: „Darbe turėjau patyrusius mokytojus, todėl puikiai žinau, ko reikia žmonėms“

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:27, 2023-11-11
Simona Naruševičienė.
Asmeninio albumo nuotr.

Kai energija ir ryžtas veržiasi per kraštus, o paroje neužtenka laiko visoms idėjoms įgyvendinti – gali kalnus nuversti! Tuo įsitikinusi Alytuje savo verslą pradėjusi ir įmonę „Kaudita“ įkūrusi Simona Naruševičienė. Nors dvejonių buvo, moteris teigia, kad tam tiesiog pribrendo laikas.

 

Veikli alytiškė daug metų atidavė darbui puikiai žinomose įmonėse, sukaupė neįkainojamą patirtį, tad dabar savo klientams gali pasiūlyti viską, ko gali prireikti jų namams,  aplinkai: nuo architektūros – iki interjero dizaino, nuo santechnikos įrengimo – iki remonto, transporto paslaugų ir kt. Svarbiausia – viskas vienoje vietoje, greitai ir kokybiškai.

 

Per mėnesį prisijungė 29 patikimi partneriai

 

„Na, ir ką gi čia mums protingo pasakys ši pasipuošusi blondinė? Kartais klientai man pačiai prisipažįsta taip pagalvoję, nes vis dar tiki tam tikrais stereotipais. Tačiau, kada pradedame bendrauti, nuomonė greitai pasikeičia“, - juokiasi S. Naruševičienė.

 

Nenuostabu – juk tenka kalbėti apie rimtus projektus, namų įrengimą, architektūros elementus, tad žinių bagažas turi būti milžiniškas.

 

„Žinau ir išmanau, ką darau. Esu reikli tiek sau, tiek savo partneriams, vadovaujuosi dvidešimties metų patirtimi ir klientams visuomet stengiuosi pasiūlyti patį geriausią variantą pagal kainos ir kokybės santykį“, - teigė „Kauditos“ vadovė.

 

Įkūrus įmonę, prie jos vos per mėnesį laiko prisijungė net dvidešimt devynios skirtingas paslaugas teikiančios kompanijos, kurios tapo „Kauditos“ partnerėmis. Praktiškai visos – iš Alytaus. Štai ir atsakymas, kodėl klientas viską, ko ieško, gali gauti vienoje vietoje.

 

 

Paslaugų spektras – pagal kiekvieno norus

 

Paslaugų spektras – išties platus: architektūros ir interjero dizainas, baldai, durys, langai, tvoros, vidaus ir išorės apdaila, santechnikos ir elektros darbai, prekyba juodu metalu ir nerūdijančiu plienu, metalo konkstrukcijų, laiptų, turėklų gamyba, saulės elektrinės, vandentiekis, šilumos siurbliai, geodezija, buitinės technikos remonto, valymo, transporto, perkrovimo, nekilnojamojo turto agentūros paslaugos, konsultacijos dėl paskolų paėmimo procesų. 

 

„Džiaugiuosi, kad mano partneriai – tik patikimos įmonės, su kuriomis bendradarbiavimas vyksta sklandžiai. Mūsų „arkliukas“ ir yra tai, kad viską turime vienoje vietoje ir klientui galime pateikti patį geriausią pasiūlymą, pagal jo pageidavimus. Žmogui nereikia blaškytis po skirtingas įmones, ilgai laukti vieno ar kito gaminio, nes trumpas laikas – taipogi mūsų pranašumas. Ir žinoma – kaipgi be kokybės. Tam keliame labai aukštą kartelę“, - apie teikiamas paslaugas pasakojo alytiškė. 

 

Jos teigimu, dirbant su žmonėmis, labai svarbu laikytis žodžio, „nepavesti“, norėti ir gebėti rasti bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais klientais ir nesusigadinti gero vardo.

 

„Esu nuosekli, lojali, ir jei jau ateidavau dirbti, tai pasilikdavau ilgam. Visuomet dirbdavau taip, kaip sau. Gal todėl ir po daugelio metų aš galiu paskambinti savo buvusiems vadovams, pasikalbėti, pasitarti, pasikonsultuoti ar gauti rekomendacijas. Savo darbuose turėjau išties puikius mokytojus“, - kalbėjo S. Naruševičienė. 

 

Iššūkius semdavo saujomis

 

Moteris puikiai pamena, kaip baigus verslo vadybos studijas ir pasirinkus buhalterės pakraipą, ja patikėjo buvusios įmonės „Paulemo“ vadovas. Čia ji iš pradžių dirbo apskaitininke, o po to tapo tiekimo skyriaus vadove. Taip pat dirbo ir kitame šeimos versle, susijusiame su soliariumų, grožio salonų įrangos tiekimu. Tad iš viso čia darbavosi net dešimt metų.

 

Atsisveikino, kadangi sulaukė kito konkurencingo pasiūlymo. Bendrovėje „Astra“ pradėjo eiti projektų vadovės pareigas. Šešerius metus dirbo su Prancūzijos zona. Išmoko visas metalo apdirbimo schemas, gamybos procesus, taip pat –  paskaičiuoti gaminių savikainas, skaityti brėžinius. 

 

 

Alytiškei teko dirbti ir kokybės inžiniere monetų kalykloje Vilniuje. Čia ji optimizavo įmonės veiklą, per pusę metų puikiai įvaldė euro monetų gamybos specifiką.

 

Simona tvirtina, kad visą gyvenimą mėgo iššūkius. Jie jai – lig šiol nesvetimi. Niekada nebuvo taip, kad ji dėl ko nors nuleistų rankas. Nuo pat vaikystės buvo labai veikli, ši savybė dominuoja ir dabar.

 

„Žinote, man nieko nėra neįmanomo. Ir kaip sako, kad jei kliento „nepaimsiu“ pro duris, tai įlįsiu pro kaminą – tai taip, šis pasakymas man išties labai tinka“, – šypsojosi moteris.

 

 

Reikėjo spyrio į užpakalį, bet viskas įmanoma!

 

Pasak jos, nerti į verslą ir dirbti sau nebuvo lengvas sprendimas, visgi tam reikia ir pakankamai finansų, yra nemažai rizikos. Reikėjo tarsi savotiško spyrio į užpakalį, kurį suteikė buvę darbdaviai. 

 

„Kai skambinau ir teiravausi dėl darbo, jie tiesiog pasakė: Simona, daryk pati, atėjo tavo laikas, tu gali. Ir po to viskas vyko labai greitai“, - sakė alytiškė.

 

 

Paklausus, ar visgi Alytuje galima užsidirbti, sėkmingai plėtoti verslą, moteris tvirtino, kad viskas yra įmanoma, kada ne tik tuščiai kalbi, bet ir darai. Darbštūs žmonės visuomet ras galimybių susikurti gerbūvį.

 

Kaip teigė Simona, kai dirbi sau, laiko neskaičiuoji. Juolab, kad laukia ir didelės vartės projektai, pavyzdžiui – pėsčiųjų tilto  per Nemuno upę nuo Aleksoto iki Nemuno salos Kaune turėklų įrengimo darbai,  bendradarbiavimas su Rumunijos kalvystės dirbinių įmone ir jos atėjimas į Lietuvos rinką.  Veikla krypsta ir į tarptautinius vandenis.

 

„Kas mane pažįsta, žino, kad esu maksimalistė, net ir darboholikė. Tad tam, kad klientui būtų laiku suteikta kokybiška paslauga, atiduodu išties daug. Dirbau kokybės inžiniere, tad vyksta ir tarpnės kokybės patikros. Turiu būti garantuota. Žmonėms nuoširdžiai galiu pasakyti, kad taupykite savo laiką ir nervus, kreipkitės į patikimus profesionalus. Klientai patys nesitiki ir po to nustemba, kad viskas vyksta taip greitai, nes dažniausiai girdi žodžius „laukite, laukite“, o juk norisi čia ir dabar. Ir aš puikiai juos suprantu“, - patarė S. Naruševičienė.

 

MB „Kaudita“:

Adresas: Naujoji g. 3, Alytus (Verslo centras „Stiklinis“)

Tel. +370 674 92729

El.p.: sales@kaudita.eu

https://kaudita.eu/

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 11/11/23

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai