Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Į Pramonės parką ateina du nauji investuotojai: žada darbo vietų

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:34, 2019-11-06
Alytaus Pramonės parke - nauji investuotojai.
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus Pramonės parke planuoja kurtis dvi naujos įmonės – „Dvaro žuvys“ ir „Muldaigis“. Politikai   savivaldybės tarybos posėdyje pritarė, kad savivaldybė su jomis pasirašytų investicijų sutartis. Įmonės žada ne tik investicijas, bet ir darbo vietų sukūrimą.

 

„Dvaro žuvys“ ketina išsinuomoti adresu Lankų g. 12 esantį sklypą. Čia ji planuoja statyti gamybinį ir sandėliavimo paskirties pastatus, kuriuose bus verčiamasi žuvies apdirbimo veikla. Įmonė į pastatų statybą ir įrenginių įsigijimą numačiusi investuoti apie 800 tūkstančių eurų. Taip pat ketinama sukurti ne mažiau 20 naujų darbo vietų. Savivaldybės taryba „Dvaro žuvims“ sklypą nutarė išnuomoti be aukciono.

 

Be aukciono su sklypai Pramonės parke bus išnuomoti ir įmonei „Muldaigis“. Ji kursis adresu Artojų g. 31 ir Artojų g. 33. Įmonė planuoja statyti 550 kvadratinių metrų pastatą su remonto dirbtuvėmis hidraulikos remonto cechu ir nedidele lentpjūve bei 500 kvadratinių metrų pavėsinę sunkiasvoriam transportui laikyti. „Muldaigis“ ketina 200 tūkstančių eurų ir sukurti 18 naujų darbo vietų.

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra