Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Į Alytų sugrįžę emigrantai džiaugiasi: ir naujas būstas, ir puikios galimybės vaikams

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  11:08, 2021-03-30

Prieš dvejus metus iš Suomijos į Alytų sugrįžusi tris vaikus auginanti Gasiūnų šeima – džiaugiasi naujais namais. Juos, su valstybės subsidija ir Alytaus kredito unija, pavyko įsigyti be didesnių sunkumų. „Auginame tris vaikus, tad mums priklauso 30 procentų subsidija būstui. Kadangi aš ir vyras tuo metu dirbome su individualia veikla, kiti bankai paskolos nedavė. Su Kredito unija viskas buvo sklandžiai, ir jau 5 mėnesius gyvename savo būste“, - pasakojo Gilė Gasiūnienė.


Moteris kilusi iš Alytaus, jos vyras – vilnietis. „Dar būdami Suomijoje svarstėme, kur grįžus į Lietuvą gyventi. Vis tik šalies sostinėje problemos su vaikų darželiais, mokyklomis, tad pasirinkome mano gimtajį miestą. Džiaugiamės apsisprendimu“, - sakė G. Gasiūnienė.


Jos vyras vis dar dirba Suomijoje, šeima su viltimi laukia tėčio sugrįžtant Šv. Velykoms, nors gali tekti margučius „mušti“ ir per nuotolį.


Išsamiau – apie paskolų suteikimą ir dirbant pagal individualią veiklą ar užsienyje - reportaže papasakos Alytaus kredito unijos atstovė Kristina Tarailė ir vadovas Zenonas Anušauskas.
 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai