Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 165

Į Alytų atvyksta garsi Italijos grupė „Domo Emigrantes“

Organizatorių informacija  •    •  10:10, 2019-08-06
Sulaukusi aukštų Lietuvos publikos įvertinimų, italų grupė „Domo Emigrantes“ vėl su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą.
Organizatorių nuotr.

Sulaukusi aukštų Lietuvos publikos įvertinimų ir daugybės audringų aplodismentų, pozityvia energija trykštanti italų grupė „Domo Emigrantes“ vėl su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą pristatyti jau publikos pamėgtų ir naujų dainų. Charizmatiški muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009 metais ir atlieka jausmingą, romantišką ir spalvingą meninę programą, kuri nuneša žiūrovus į saulėtąją Pietų Italiją.

 

Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos paliečia mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Savo pasirodymuose atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.

 

Domo Emigrantes nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet  ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje. Jau po pirmųjų pasirodymų Domo Emigrantes buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų ir muzikos kritikų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika. Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną kompaktinę plokštelę. Koncerte skamba laiko patikrinti ir patys geriausi kūriniai iš trijų paskutinių grupės išleistų albumų.

 

Domo Emigrantes nariai pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalūs muzikantai-multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas, taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistas ir perkusininkas Orlando Mele, klarnetininkas, perkusininkas ir pritariamasis vokalistas Alberto Venturini. Akordeonu grupėje groja Vittorio Tauro, smuiku –  Andrea Dall’Olio, violončele Gabriele Montanari.

 

Koncertas vyks: rugsėjo 28 d. 18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre.

 

Vaizdo įrašai:

 

https://youtu.be/j3c1YV1KqZc

https://youtu.be/ivEB0txcyUo

https://youtu.be/46J8nBoHY1Y

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra