Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Į Alytaus miesto savivaldybę atkeliavo „Žalgirio“ vasaros sporto žaidynių taurė

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  11:04, 2022-11-30
Į Alytaus miesto savivaldybę atkeliavo „Žalgirio“ vasaros sporto žaidynių taurė.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Vasarą Palangoje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynės, jose Dzūkijos sostinei Alytui bendrakomandėje įskaitoje miestų grupėje atstovavę sportininkai užėmė antrąją vietą.

 

Pirmadienį į Alytaus miesto savivaldybę atkeliavo šių žaidynių taurė ir padėka už teisingą savivaldybės požiūrį  bei paramą, kuri įtraukia Alytaus krašto gyventojus į sporto ir fizinio aktyvumo veiklą, motyvuoja ir stiprina sporto organizatorių darbą. Šiuos apdovanojimus Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui įteikė Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas ir viceprezidentas Vytautas Nėnius.

 

„Mes ne pirmą kartą dėkojame Alytaus miesto savivaldybei. Šįkart jai reikėtų padėkoti už nuoseklų darbą. Alytiškiai eilinį kartą „Žalgirio“ žaidynėse užėmė prizines vietas. Šįkart jeigu jiems būtų sekęsi žaisti tenisą, būtume jums įteikę pirmosios vietos laimėtojų taurę“, – mintimis apie alytiškių pasiekimus žaidynėse dalijosi  A. B. Vasiliauskas.

 

 

Susitikimo metu gražaus 60-ojo jubiliejaus proga Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas susitikimo metu pasveikino Alytaus sporto ir rekreacijos centro baidarių  polo trenerį Kęstutį Dambrauską. Jam draugija įteikė padėką už aktyvią veiklą ir sporto plėtrą šalyje.

 

Padėka už aktyvią veiklą ir svarų indėlį plėtojant kūno kultūrą ir sportą šalyje taip pat apdovanotas Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Adomas Andrušaitis.

 

Už organizacinį darbą ir ilgametę veiklą, plėtojant kūno kultūrą ir sportą šalyje, padėkota pagrindinių „Žalgirio“ žaidynėse Alytaus miestui atstovavusių sporto šakų atstovams – Jurgitai Markevičiūtei, Viliui Miglinui, Mantui Dudavičiui ir Sigitui Jančiauskui.

 

Komentarų nėra