Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Hialurono injekcijos – suglebusios odos gelbėtojas

  •    •  8:58, 2022-09-20
Asociatyvi nuotr.
REVÙ CLINIC nuotr.

Ateina laikas, kai oda pradeda glebti, o atsiradusios mimikos raukšlės mažina pasitikėjimą. Bet visa tai galima koreguoti injekcijų pagalba. Dažna pažintis su injekcijomis prasideda būtent hialurono rūgšties injekcijomis. Hialuronas – visiškai natūrali medžiaga, esanti kone visuose gyvuose organizmuose. Jis atsakingas už tai, kad kraujyje esančios maistinės medžiagos sėkmingai pasiektų kiekvieną odos ląstelę ir ją atgaivintų. Taigi, nusprendę išbandyti hialurono injekcijos procedūrą, tiesiog papildysite atsargas to, ko organizmas, bėgant metams, neteko. Taip pat svarbu paminėti, kad hialuronas ne tik mažina raukšles, bet ir atstato odos drėgmę, taip suteikdamas jai daugiau elastingumo bei saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. O pati hialurono injekcijos procedūra naudinga ir dėl genetikos ar senėjimo procesų atsiradusių įdubimų, pajuodusių paakių korekcijai. Visais atvejais pati procedūra yra saugi, o gaunamas rezultatas –  itin natūralus.

 

REVÙ CLINIC kiekvienas gali atsukti laiką atgal paprastai, greitai ir efektyviai. Klinikoje naudojami tik itin kokybiški, sertifikuoti bei visus reikalavimus atitinkantys užpildai. Kadangi hialurono užpildų yra ne vienas, svarbu, kad preparatas būtų parinktas teisingai, o tai užtikrinti gali tik kompetentingas specialistas. Apsisprendus išbandyti šią procedūrą, specialisto pasirinkimas itin svarbus ne tik dėl būsimo rezultato, bet ir dėl to, kad procedūra nepakenktų žmogaus sveikatai. Netinkamai suleista hialurono injekcija gali odoje sukelti uždegimą, sušokti į guzelius, palikti randus, o patekusi į kraujagyslę, sukelti kur kas rimtesnių komplikacijų. Klinikoje visas injekcines procedūras atlieka išskirtinai tik medikai, todėl šalutinių poveikių bei komplikacijų rizika yra itin minimali.

 

REVÙ CLINIC pacientas gali jaustis užtikrintas dėl savo saugumo. Norintiems išbandyti hialurono injekcijas, bet bijantiems skausmo ar dvejojantiems dėl pačios procedūros, svarbu žinoti, kad klinikoje naudojamos specialios, mažiau skausmingos adatos, o pati procedūra trunka vos 30-60 min. Nors injekcija nėra skausminga, klientui pageidaujant, papildomai galima panaudoti ir anestetinį kremą. Siekiant dar daugiau aiškumo, kiekvienas yra maloniai laukiamas klinikos REVÙ CLINIC gydytojo konsultacijoje. Tikime, kad kartu su injekcijas atliekančiu mediku aptarus procedūros poreikį, eigą bei naudą, bus daug lengviau apsispręsti dėl hialurono injekcijos.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai