Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Hester M2 robotas: kodėl verta rinktis jį?

  •    •  8:49, 2023-07-10
Asociatyvi nuotr.

Jeigu galvojate apie langų valymo robotą namams ar biurui, pamatysite, kad robotų pasirinkimas rinkoje yra labai platus. Tačiau ne visi jie yra tinkamas pasirinkimas. Norint, kad robotas pateisintų lūkesčius, reikia pasidomėti, ką jis sugeba ir kaip veikia. Pavyzdžiui, šiuo metu rinkoje vienas labiausiai vertinamų valymo robotų yra Hester M2 robotas langų valymui. Kuo jis taip pakeri?

 

Išvalo net kampus

 

Labai dažnai neigiama patirtis su valymo robotais yra tai, kad robotas neišvalo viso lango. Pavyzdžiui, paprasti robotai gali išvalyti lango centrą, tačiau lango kampus šeimininkės po roboto turi išvalyti atskirai. Tai labai vargina, atima laiko ir gali tapti tarsi dvigubu darbu. Tuo tarpu Hester šį darbą atlieka už Jus. Robotas yra būtent tokios formos, kad jo užapvalinti kampai nepriekaištingai išvalytų kiekvieną lango kampą. Jums nebereikės jaudintis, kad kampuose net ir po valymo vis dar liko nešvarumų ar skysčio.

 

Roboto nereikia prižiūrėti

 

Dar viena dažna problema, kodėl robotas gali ne palengvinti, o apsunkinti langų valymą, tai kai robotas pats neturi purškimo technologijos, todėl prieš tai reikia sušlapinti langą ir tik tuomet robotas gali valyti langą. Tačiau Hester M2 robotas tokios problemos neturi. Šiame robote yra integruota moderni purškimo sistema, tad robotas langą tolygiai sudrėkina pats. Jūs galite netgi pasirinkti, kokiu valymo režimu robotui dirbti. Tad jis gali visiškai savarankiškai išvalyti langą ir Jums nereikia jo prižiūrėti.

 

Gali dirbti be perstojo

 

Langų valymo robotas kartais nepateisina lūkesčių tuomet, kai jis trumpai dirba. Pavyzdžiui, pakraunami robotai labai dažnai išsikrauna greičiau, nei atliekamas darbas. Tuomet reikia robotą krauti, laukti, kol jis pasikraus, vėl nešti, kad išvalytų langus ir pabaigtų darbą. Taip nutinka, kad vieno valymo metu, o kartais ir per vieną dieną nepavyksta išvalyti visų langų. Tuomet valymo robotas ne padeda, o tik gaišina laiką.

 

Todėl Hester M2 robotas nėra įkraunamas, todėl Jums nebereikia jaudintis, kad neatlikęs drbo robotas išsikraus. Priešingai, šis robotas vienu valymu galės išvalyti visus langus Jūsų namuose. O išvalius langus, pabandykite su juo išvalyti veidrodžius, dušo kabiną ar net keramikines plyteles. Kiek daug darbų jis nuveiks vieno valymo metu, o Jūs galėsite mėgautis švara namuose ir laisvu laiku.

Komentarų nėra