Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Gyvybę gelbėjusiam ir įtariamąjį sulaikiusiam vyrui – policijos padėka

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  15:34, 2021-04-07
Prienų rajono policijos komisariato viršininkas A. Rupeikis Arnui Vaitkevičiui įteikė padėką ir simbolinę dovaną.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Prienuose vos per plauką išvengta mirtinos nelaimės. Kilus konfliktui tarp keleto asmenų, įtūžęs ir neblaivus vyras peiliu sužalojo kitą vyrą jo paties namuose ir mėgino pasišalinti. Tačiau dėl pilietiško ir drąsaus gyventojo – Arno Vaitkevičiaus – situacija susiklostė, galima sakyti, laimingai.

 

A. Vaitkevičius, sužinojęs apie gretimoje gatvėje gyvenančio asmens sužalojimą, nedelsiant ėmėsi veiksmų. Jis apie galimai įvykdytą nusikaltimą pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir nukentėjusiojo artimiesiems.
35 metų vyras, pastebėjęs įtartinai besielgiantį asmenį, pats jį sulaikė ir perdavė atvykusiems Prienų policijos komisariato pareigūnams.

 

A. Vaitkevičiaus pastangomis ne tik buvo sulaikytas įtariamasis, tačiau ir skubiai suteikta medicininė pagalba nukentėjusiajam, kuris rastas savo namuose stipriai nukraujavęs.

 

Alytaus apskrities policijos bendruomenės dėkoja šiam drąsiam vyrui už pagalbą policijos pareigūnams, atskleidžiant pavojingas visuomenei nusikalstamas veikas bei pilietiškumą.

 

Prienų rajono policijos komisariato viršininkas Andrius Rupeikis Arnui Vaitkevičiui įteikė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėką ir simbolinę dovaną.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai