Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Gyventojai kviečiami aktyviau dalyvauti gatvių projektinių pasiūlymų viešuose susirinkimuose

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  10:27, 2023-10-27
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Kasmet pagal parengtą Žvyruotų gatvių studiją rengiami gatvių projektai, o vėliau - įgyvendinimas. Parengus sprendinius, kaip atrodys suprojektuota gatvė, vyksta vieši susirinkimai, į kuriuos aptarti projektinius pasiūlymus kviečiami gyventojai.  Dažnu atveju išsakyti savo pastebėjimų gyventojai neatvyksta.

 

Pastabų iš gyventojų ar įmonių tenka sulaukti tik tada, kai į gatvę jau įvažiuoja technika, įrenginėjamos įvažos, tiesiamos komunikacijos ar atliekami kiti darbai. Tačiau tuo metu daryti pokyčių jau nėra galimybės.

 

Todėl pasitaiko situacijų, kai įrengus gatvę, įvaža į kiemą ne visada būna patogi, skundžiamasi, jog ne vietoje stovi elektros stulpas ar identifikuojami kitokie pasiūlymai, kuriuos buvo galima pateikti ir išspręsti projektavimo metu, jeigu gyventojai būtų pastabas išsakę anksčiau.

 

Susitikimai dėl gatvių projektavimo vyksta gyventojams patogiu metu darbo pabaigoje arba po darbo valandų gyvai savivaldybėje arba nuotoliniu būdu.

 

Šį ketvirtadienį savivaldybėje vykusiame Audros gatvės projektinių pasiūlymų viešinime, kuris vyko po 17 val., nesudalyvavo nei vienas gatvės gyventojas, nors į susitikimą atvyko ir projektuotojai, ir savivaldybės specialistai, atsakingi už gatvių projektavimą.

 

Informuojame gyventojus, kad šiemet arba kitų metų pradžioje planuojama viešinti Kelmučių, Gintaro, Alovės ir Skalvos gatvių projektinius pasiūlymus.

Kitų metų planuose: Pavasario, Žiedo, Seinų, Lazdynų, Snaigių, Ąžuolų, Darželio, Kadugių gatvių projektų rengimas. Kviečiame sekti informaciją ir dalyvauti, nes tik jūs galite pasakyti, kokie sprendimai geriausi jūsų gyvenamojoje vietoje.


Visus gatvių projektinius pasiūlymus ir kitus sprendinius galite rasti savivaldybės  portalo skiltyje skelbimai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai