Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Gydomojo judesio specialistei metai buvo dosnūs: augo ir tobulėjo kartu su klientais

AlytusPlius.lt   •    •  11:06, 2023-12-17
Gerda Vencevičiūtė Danilevičienė.
asmeninio archyvo nuotr.

Alytiškei, gydomojo judesio specialistei Gerdai Vencevičiūtei Danilevičienei šie metai tikrai buvo dosnūs. Džiugūs pasiekimai, aukštos pozicijos ir laimėjimai Pasaulio bei Baltijos šalių masažų čempionatuose, gauta savivaldybės parama smulkiam verslui, pasitikinčių rėmėjų palaikymas – visa tai su kaupu atseikėjo benueinantys 2023-ieji.

 

Ir visgi Gerda sako, kad svarbiausias įvertinimas jai per visus metus – tai jos teikiamas paslaugas besirenkantys žmonės, jų gera savijauta ir džiaugsmas, kada gali jiems padėti.

 

Jei nori būti profesionalu – negali sustoti

 

„Jei pats būsi dosnus, rūpestingas ir geranoriškas kitiems, turbūt ir pats gyvenimas ras būdų, kaip tave palepinti. Pers šiuos metus ėjau vedina pozityvumo, teigiamų emocijų, dalinau jas kitiems. Žinoma – ir savo klientams, kurie ateidavo pas mane turėdami vienokių ar kitokių problemų, negalavamų, o išeidavo, kaip patys sako – „lyg ant sparnų“. 

 

Girdint tokius žodžius, norisi tik visa širdimi dėkoti: žmonėms – kurie ateina ir manimi tiki, kurių palaikymą jaučiu, šalia esantiems artimiesiems, šeimos nariams – kad esu ir galiu daryti tai, apie ką visada svajojau, ir nuosekliai link to ėjau“, - kalbėjo moteris. 

 

Licencijuota ir tituluota gydomojo judesio ir mankštos specialistė G. Vencevičiūtė Danilevičienė teigia, kad šie metai taip pat buvo augimo, tobulėjimo laikas. Norint būti profesionalu, privalu nesustoti, tad moteris dalyvavo masažo čempionatuose, seminaruose, išnaudojo visas jai siunčiamas galimybes. 

Gerda džiaugiasi galėdama garsinti Alytaus miesto vardą. Šįmet ypač nustebino pasiekimai Pasaulio masažo čempionate. Čia, „free style” kategorijoje, moteris užėmė 9-ąją vietą, o „kėdės masažo“ kategorijoje pelnė 6-ąją. Taip pat tapo čempione Baltijos šalių čempionate. Tai – išties didelis pasiekimas miestui.

 

„Sukauptą patirtį atiduodu savo klientams. Smagu, kad mes galime augti kartu. Įkūriau MB „Sveiko stuburo studija“, už iš savivaldybės gautą paramą įsigijau naujo inventoriaus, įrangos, naudoju tik kokybiškas priemones. Norint, jog klientai tikėtų ir pasitikėtų, negali daryti bet kaip. Myliu savo darbą, žmones ir dirbu su dideliu atsidavimu. Kitaip tiesiog nemoku“, - šypsojosi alytiškė.

 

Dovanų kuponus kabina ir ant eglutės

 

Dirbdama jį teigia žiūrinti į žmogaus kūną kaip į visumą, kurioje tarpusavyje susiję tiek fiziniai, tiek emociniai dalykai. Atliekant masažus, mankštas, svarbu, jog dėmesys būtų skiriamas apimant visas plotmes, kad pacientas jaustųsi visapusiškai gerai. Būtent todėl kiekvienam atėjusiam skiriamas individualus dėmesys ir rūpestis.

 

„Visi kartojame, kad nėra nieko brangiau nei sveikata. Pastebiu, kad žmonės vis dažniau vienas kitam dovanoja ne daiktus, o tai, kas suteiktų emociją, padėtų jaustis geriau, atsipalaiduoti po varginančių darbų, įtampų. Tai – dovanos, kurios negulės stalčiuje. Jų vertę mes pajausime asmeniškai, o įspūdžiai, patirtys, visuomet pasiliks prisiminimuose“, - sakė moteris.

 

Artėjant didžiosioms metų šventėms, į Gerdos masažų studiją nemažai kas užsuka ne tik ieškodami pagalbos sau, bet ir norėdami įsigyti dovanų kuponų, kuriais pradžiugins savo artimuosius. 

„KETURI Tavo dovanų kuponai, Gerdule, kabės ant mūsų kalėdinės eglutės šakų. Tai, manau, vertingiausia dovana nuo Kalėdų Senelio mūsų šeimos nariams. Ačiū už galimybę rinktis procedūras sveikatinimuisi“, – tokį atsiliepimą socialiniame tinkle Gerdai neseniai paliko jos klientė, nusprendusi kuponus artimiesiems padovanoti originaliai – pakabinti ant eglutės.

 

Vertybė – fizinė ir emocinė sveikata

 

Neretai iš atėjusių tenka išgirsti, kad mama, tėtis ar kitas artimas žmogus dar niekada nėra buvęs masažo procedūroje, tad nori padaryti jam staigmeną. Kiti teiraujasi, ar Gerda galėtų pagelbėti, mat šeimos nariui skauda nugarą, koją, ir norėtųsi pagerinti jo savijautą.

 

Gydomojo judesio specialistė atsako į visus rūpimus klausimus, pataria, nukreipia teisinga linkme. Jos studijoje atliekami ne tik gydomieji, atpalaiduojantys masažai, bet ir organizuojamos asmeninės, grupinės treniruotės. Moteris dirba gamtos apsuptyje, tad aplinka – taipogi įkvepianti, raminanti. Dovanų kuponus galima įsigyti tiek vietoje, tiek elektroniniu būdu.

 

„Visų labai laukiu ir noriu palinkėti gražių švenčių. Vertybė yra buvimas drauge, taip pat – tiek fizinė, tiek emocinė sveikata. Reikia sustoti, pabūti kartu. Man šventės – stebuklas kūnui ir sielai, laikas su artimaisiais, žvilgsnis į šviesų rytojų, kuris tikrai ateis“, - linkėjo G. Vencevičiūtė Danilevičienė.

Ji taip pat padėkojo savo rėmėjams, įmonei „Vita Baltic International“, kurie pagelbėjo dalyvaujant čempionatuose. Vytautui Mockevičiui – už sveikuoliškus patarimus. Kaip jau minėta, šeimai – be kurių palaikymo nebūtų tiek pasiekusi. Ir be abejo, klientams – kurie ateina, prisimena, atranda. Ir visiems kitiems, kurie yra ir bus jos kelyje!

 

Gerda Vencevičiūtė Danilevičienė:

Tel.: +370 695 64591

El.p.: gvenceviciute@yahoo.co.uk

 


FB: https://www.facebook.com/gydomasisjudesys/

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 17/12/23

Komentarų nėra