Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Grožio procedūra, padedanti atsukti laiką atgal

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  8:45, 2017-12-17
Grožio studija „Bene“ kviečia išbandyti radijo dažnių liftingo metodą.

Noras sustabdyti laiką niekam ne svetimas. Itin dažnai jis kyla moterims, ypač, kai pažvelgus į veidrodį atvaizdas būna ne toks, kokį norėtųsi pačiai matyti. Bet labai nusiminti neverta, geriau ieškoti išeities. „O ji tikrai yra“, - patikina „Bene“ grožio studijos vadovė Kristina ir kviečia išbandyti radijo dažnių liftingo metodą.

 

Pasak Kristinos, tai yra alternatyva plastinėms veido odos patempimo operacijoms, padedanti stabdyti odos senėjimą ir skatinanti odos ląstelių atsinaujinimą.

 

Skaisti, švytinti ir strangri oda, pastebimai sumažėjusios raukšlės, lengvumo pojūtis ir jokio skausmo – tai pasiekti padeda pažangus radijo dažnių liftingo metodas, jau atliekamas ir Alytuje.

 

Procedūros metu naudojamas radijo dažnio aparatas su radijo bangų energija, kuri sukelia intensyvų karštį odos sluoksnyje ir skatina odoje esančio kalogeno gamybą, suteikiantį odai stangrumo, pakėlimo efektą, neleidžiantį odai raukšlėtis. Dėl šilumos poveikio atsiveria paviršinis odos sluoksnis, geriau pasisavinamas serumas su veikliosiomis medžiagomis, parenkamas pagal moters odos būklę.

 

Procedūros metu primiausia yra atliekamas intensyvus pilingas, paskui oda padengiama specialiu serumu, radijo dažnių aparatu medžiaga įmasažuojama į odą, jaučiama maloni šiluma, o rezultatas matosi jau po pirmosios procedūros.

 

„Nepažeistai odai užtenka vos vienos–dviejų procedūrų, labiau nuvargusiai, aknės, streso ir nuovargio nualintai – penkių – aštuonių. Atlikus visą kursą, aktyvus odos jaunėjimo ir atsinaujinimo procesas vyksta dar apie pusę metų“, - saugios ir ilgai išliekančios grožio procedūros rezultatus įvardijo grožio studijos „Bene“, įsikūrusios Alytuje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, vadovė Kristina.

 

Atliekant radijo bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, formuojamas veido ovalas, pagerėja odos spalva.

 

„Grožio srityje dirbu jau daugiau nei dvidešimt metų. Esu išbandžiusi ne vieną grožio procedūrą ir įvairias  priemones. Radijo dažnių aparatu atliekamas odos liftingas yra viena efektyviausių ilgalaikį poveikį turinčių neinvazinių procedūrų, kuri yra maloni ir visiškai neskausminga.

 

Po jos oda lengvai parausta, bet tai paprastai pranyksta po 15-20 minučių. Rezultatai matomi iš karto, o poveikis laikui bėgant tik stiprėja, nes radijo bangos veikia gilųjį odos sluoksnį“, - pasakojo Kristina.

 

Anot jos, maždaug nuo dvidešimt penkerių metų organizme mažėja kolageno, lėtėja jo gaminimasis, vyksta senėjimo procesai. Žalingas aplinkos poveikis taip pat mažina kolageno ir elastinių skaidulų kiekį odoje. Radijo bangos pagerina audinių oksigenaciją, mitybą, mikrocirkuliaciją bei limfos tekėjimą. Radijo bangų pagaminama šiluma skatina metabolinius procesus riebalinėse ląstelėse, gerinama kraujotaka ir limfotaka. Pakilusi temperatūra aktyvina riebalų skaidymą, mažėja kūno apimtys.

 

Radijo dažnių aparatas naudojamas ne tik veido odai skaistinti ir stangrinti. Jis puikiai tinka ir celiulito, strijų gydymui, įsisenėjusioms odos problemoms spręsti.

 

Alytuje, grožio studijoje „Bene“ pažangias ir efektyvias procedūras atliekanti Kristina turi ilgametę darbo praktiką grožio srityje.

 

Grožio studija „Bene“ įsikūrusi adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, Alytuje.

Telefono numeris: +370 647 66611

                                                                            

Komentarų nėra