Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Grožio namų užmojis: palepinti 100 Alytaus senjorų!

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  8:50, 2018-02-17
Asmeninio archyvo nuotr.

Švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, vieni alytiškiai šventiškai puošėsi, o kai kas šia proga nusprendė papuošti kitus. Alytuje veikiančių grožio namų darbuotojos šiemet pasiryžo pagražinti šimtą senjorų ir palepinti juos nemokamomis grožio paslaugomis. Nes gerumu dalintis smagu!

 

„Kol kas dar tarsimės, svarstysime, kaip šią idėją išgeneruoti, tačiau planuojame, kad Alytaus senjorams pasiūlysime nemokamai apsikirpti ar suteiksime nuolaidas kitoms paslaugoms“, - sakė grožio namų „Skaistė“ vadovė Skaistė Kazokaitė.

 

Praėjusiais metais Alytaus miesto savivaldybė sukūrė senjorams skirtas nuolaidų korteles ir kvietė įmones ir organizacijas prisidėti prie paramos senjorams, suteikti nuolaidas teikiamai produkcijai ar paslaugoms. Grožio namų „Skaistė“ kolektyvas tokiai iniciatyvai abejingas neliko.

 

„Buvo prieššventinis laikotarpis. Pagalvojome, kodėl gi ne? Ir nusprendėme senjorams suteikti galimybę nemokamai apsikirpti. Kartu norėjome parodyti jiems dėmesį, pabendrauti. Žinoma, negalėjome nuspėti, kiek bus norinčių, ar nebus labai didelis antplūdis, ar galimybės leis įgyvendinti visus planus, bet viskas gražiai susidėliojo“, - pasakojo S. Kazokaitė.

 

Grožio namuose „Skaistė“ senjorai, pateikę turimą senjorų nuolaidų kortelę, nemokamai buvo kerpami iki pat Naujųjų metų. Ir ne tik čia. „Skaistės“ kirpėjos važiavo ir į Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrą. Jame garbaus amžiaus žmonėms buvo surengta fotosesija, o atvykusios grožio namų darbuotojos pasirūpino, kad senjoros būtų apkirptos, dailiai sušukuotos, joms padarytas makiažas.

 

Per visą gruodžio mėnesį nemokamą kirpimo paslaugą gavo 40 senjorų. Pasak S. Kazokaitės, daugelis jų džiaugėsi tokia galimybe. Nors pasitaikė ir tokių, kurie vietoj kirpimo norėjo kitų grožio procedūrų, įsivaizdavo, kad grožio namai yra remiami savivaldybės ar vykdo projektą, už kurį gauna pinigus.

 

„Tačiau viską mandagiai paaiškindavome ir tuomet keblumų nekildavo. Sakydavome, kad kerpame savo iniciatyva, neatlygintinai ir pagal galimybes“, - sakė S. Kazokaitė, gerų darbų neketinanti atsisakyti ir šiemet.

 

Grožio namų kolektyvas pasiryžęs ir toliau nepamiršti senjorų ir Lietuvai svarbios sukakties proga jų pagražinti net šimtą.

Komentarų nėra