Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Griūtis Ligoninės gatvėje: technika duobėje, nukirstas nuotekų vamzdis

AlytusPlius.lt informacija  •    •  17:35, 2014-06-06
Nelaimė Ligoninės gatvėje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Rekonstrukcija Ligoninės gatvėje paženklinta nelaime, vos per plauką nevirtusia tragedija. Šiandien popietę kilus liūčiai į ant rekonstruojamos Ligoninės gatvės stovėjusi technika suvirto į duobę, nukirsdama nuotekų vamzdį. „Jau vakar jiems sakiau, kad patrauktų techniką toliau nuo krašto“, - įvykio vietoje sakė Alytaus miesto savivaldybės investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojas.

 

Duobėje atsidūrė betono maišyklė ir statybų kranas.

 

Užblokuotas pravažiavimas greitosios pagalbos automobiliams.

 

Bene daugiausia rūpesčių kelia virtusio technikos nukirsta Dainavo mikrorajono nuotekų trasa. Vos pranešus apie nelaimę į įvykio vietą išskubėjo „Dzūkijos vandenų“ sėmėjų komanda, kuri bando susemti į gruntą ir į Nemuną galinčias prasiveržti buitines nuotekas.

 

Specialistai skubiai ieško išeities, kaip užkirsti joms kelią, bet pirmiausia problemas turi išspręsti statybininkai.

 

Dainavos mikrorajonui nutraukti vandens tiekimo neįmanoma, nes be vandens liktų ir ligoninė. Svarstoma galimybė nutraukti karšto vandens tiekimą, kad būtų bent kiek apribotas nuotekų tekėjimas, kol statybininkai ras sprendimo būdą.

 

Ligoninės ir Žaliosios gatvių rekonstrukcijos projekto darbus vykdo Alytaus bendrovė „Skirnuva“ ir kauniečių „Kaminta“.

 

Naujausiomis žiniomis, savivaldybėje sušaukta ekstremalių situacijų komisija. Įvykio vietoje dirba „Dzūkijos vandenų“ specialistai, AB "LESTO" avarinė tarnyba. Greitosios pagalbos automobiliai išvaryti į ligoninės kiemą. 

 

Kaip pasakoja įvykio liudininkai, prasidėjus liūčiai, atvažiavo pilna betono maišyklė, kuri atsistojo šalia kitos, buvusios statybvietėje. Tuo metu kėlimo kranas pradėjo svirti. Darbuotojai jį užkabino trosu ir bandė sulaikyti, tačiau jiems nepavyko ir į duobę nugarmėjo ne tik kranas, bet ir viena šalia stovėjusių betono maišyklių. 

 

Tikėtina, jog bus nugriauta dalis ligoninės pastatų kompleksą juosiančios tvoros, kad greitosios pagalbos automobiliai galėtų įvažiuoti į aikštelę, kurioje yra kraunama automobiliuose esanti įranga. 

 

Prieš keletą minučių į nelaimės vietą atvyko ir ugniagesiai. 

Komentarų nėra