Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Gripas traukiasi: Alytuje pamokos nevyksta tik dviejose mokyklose

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •  ina@alytusplius.lt  •  11:46, 2019-02-11
Daugelyje Alytaus mokyklų jau vyksta pamokos.

Gripas pagaliau traukiasi iš Alytaus mokyklų. Pirmadienį pamokos nevyko tik dviejose Alytaus ugdymo įstaigose.

 

Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė teigė, kad pirmadienį iš ryto buvo gauta informacija iš visų miesto mokyklų, kiek mokinių švietimo įstaigose serga. Paaiškėjo, kad situacija visai nebloga. Daugelyje švietimo įstaigų pirmadienį trūko iki 10 procentų moksleivių.

 

,,Šiuo metu ugdymosi procesas dar nevyksta Vidzgirio progimnazijoje ir Šv. Benedikto gimnazijoje. Tikėtina, kad ir šios ugdymo įstaigos jau vasario 13 dieną tęs ugdymosi procesą“, - sakė R. Ališauskienė.

 

Kadangi mieste paskelbta gripo epidemija, situacija švietimo įstaigose toliau bus atidžiai stebima. Kiekvieną rytą mokyklose bus skaičiuojami į pamokas susirinkę mokiniai.

 

R. Ališauskienės teigimu, karantino metu praleistų pamokų mokiniams nereikės atidirbinėti. Šios pamokos bendruose ugdymo planuose yra įskaičiuotos į ugdymo procesą. ,,Mokytojai koreguos ugdymo planus, kad būtų išeitas kursas“, - sakė švietimo skyriais vedėja.

 

Nuo sausio 29 dienos Alytuje paskelbta ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) ir gripo epidemija. Epidemijos metu rekomenduojama nutraukti užsiėmimus mokyklose, jeigu dėl gripo ir ŪVKTI nelanko daugiau nei 20 proc. mokinių, riboti masinius žmonių renginius, neplanuoti naujų.

 

 Vaikų kolektyvuose, įmonėse, organizacijose rekomenduojama sustiprinti patalpų vėdinimą, drėgną valymą ir riboti ligonių lankymą.

 

Epidemijos pabaiga bus skelbiama atskiru įsakymu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai