Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Gripas jau prigriebė ir Alytaus rajoną – skelbiama epidemija

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  14:20, 2019-02-05
Gripas iš Dzūkijos kol kas nesitraukia.
Asociatyvi iliustracija

Atsižvelgiant į oficialius sergamumo ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir gripu duomenis, lyginant pastarųjų dviejų savaičių sergamumo rodiklius, nuo vasario 6 d. Alytaus rajone skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija.

 

Įsakymą „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos paskelbimo“ pasirašė Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Krasauskas.

 

Epidemijos laikotarpiu rekomenduojama riboti masinius žmonių renginius, neplanuoti naujų. Susirgus 20 procentų ir daugiau įstaigą lankančių vaikų, nutraukti pamokas bei užsiėmimus bendrojo ugdymo mokyklose (atskirose klasėse) ir organizuotuose kolektyvuose. Įmonėse ir organizacijose, ypač vaikų kolektyvuose, sustiprinti patalpų vėdinimą, drėgną valymą bei dezinfekciją.

 

Sveikatos specialistai primena, kad šiuo metu labai svarbu tinkamos ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir gripo prevencijos priemonės, todėl būtina tinkamai ir dažnai plauti rankas, gerai vėdinti patalpas, vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis, masinio žmonių susibūrimo vietų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai