Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Griaunamas prie Jaunimo centro esantis fontanas (VIDEO)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:50, 2023-09-08

Alytuje pradėtas griauti prie Jaunimo centro esantis fontanas. Teritorija aptverta STOP juosta, čia pluša darbininkai, atvažiavusi sunkiasvorė technika. Fontaną, kaip nesaugų statinį,  rugpjūčio 31 d. vyksusio posėdžio metu likviduoti nusprendė Alytaus miesto savivaldybės taryba.

 

Į pradėtus griovimo darbus stabteli pažiūrėti ir praeviai, kurie domisi, ar nugriovus fontaną, vietoj jo atsiras kažkas kitas. Kai kas visgi jaučia nostalgiją ir teigia, kad buvo galima fontaną suremontuoti, atnaujinti.

 

AlytusPlius.lt primena, kad fontaną buvo nuspręsta likviduoti, kadangi jis yra fiziškai nusidėvėjęs ir netinkamas tolesniam naudojimui.

 

Fontanas buvo pastatytas dar 1974 metais, tačiau daugiau kaip 30 metų jis neeksploatuojamas. Turto šeimininkas nežinomas, tad teismo sprendimu fontanas buvo pripažintas bešeimininkiu ir perduotas Alytaus miesto savivaldybės nuosavybėn.

 

Savivaldybė nusprendė, kad dėl ilgalaikio gamtos poveikio fontanas yra nusidėvėjęs taip, jog jį remontuoti ekonomiškai netikslinga. Taipogi jis gali kelti pavojų aplinkiniams, mat yra netvarkingas, ir kas nors gali susižeisti.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai