Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Girti įvažiavo į tvorą ir „šakojosi“ – šeimininkas panaudojo ginklą

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:51, 2020-05-21
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Ramų Lazdijų rajone esančio Šilėnų kaimo gyvenimą trečiadienio vakarą sudrumstė šūvių garsas. Šaudyti ėmė šio kaimo gyventojas, kuris, kaip pats teigė, norėjo apsiginti nuo dviejų jį užpuolusių neblaivių vyrų. O viskas prasidėjo nuo namo tvoros.

 

Kaip aiškino šaunamąjį ginklą panaudojęs  48 metų vyriškis, į jo namą juosiančią tvorą įapie 17 val. važiavo „Volkswagen Passat“ automobilis, kurį vairavo neblaivus vyras. Kartu su juo buvo ir dar vienas keleivis.

 

Namo šeimininkas su „atvykėliais“ sukonfliktavo, šie jį puolė, tad jis gindamasis, iš legaliai laikomo šaunamojo ginklo iššovė tris įspėjamuosius šūvius į orą.

 

Atvykę policijos pareigūnai minėtą automobilį rado pakelėje, o šalia jo stovėjo du 23 metų vyrai. Vienam jų buvo nustatytas 2.01, kitam – 1,46 promilės girtumas. Pastarasis ir vairavo automobilį.

 

Abu vyrai buvo apklausti policijos pareigūnų, šiuo metu vyksta aplinkybių patikslinimas.

 

Apie įtartinai manevruojantį „Volkswagen Passat“ automobilį, galimai vairuojamą neblaivaus vyriškio, pareigūnai pranešimą tą pačią dieną buvo gavę ir kiek anksčiau. O neilgai trukus atskriejo ir kaimo gyventojo pranešimas apie tai, kad minėtu automobiliu atvažiavę vyrai jį užpuolė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai