Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Girtam įkliuvusiam direktoriui – raginimai trauktis iš partinio posto

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:11, 2014-05-14
Nemalonumai F. Džiautui nesibaigia
Alytusplius.lt nuotr.

Nemalonumų dėl alkoholio turinčio Alytaus miesto socialdemokratų lyderio Felikso Džiauto sulaukė dar vienas akibrokštas – jam pasiūlyta atsistatydinti  iš skyriaus pirmininko pareigų. Tokio siūlymo F. Džiautas  sulaukė net tik iš skyriaus partiečių, bet ir iš aukščiausios partijos vadovybės.

 

„Su F. Džiautu buvo kalbėta asmeniškai. Tokį poelgį vertinu labai neigiamai ir, manau, kad jis turi pasitikrinti pasitikėjimą, iškeliant šį klausimą partijos taryboje“, - paprašytas pakomentuoti situaciją Alytaus skyriuje sakė Socialdemokratų partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius.

 

Jis pareiškė, kad dėl F. Džiauto tinkamumo eiti pirmininko pareigas turi būti balsuojama slaptai, F. Džiautui balsavimo metu pasišalinus iš posėdžio.

 

Vakar vykęs socialdemokratų partijos Alytaus skyriaus susirinkimas buvo labai audringas. Jame dalyvavęs F. Džiautas situaciją komentuoti atsisakė, pareiškęs, kad tai yra vidiniai partiniai reikalai.

 

Tačiau tie vidiniai reikalai šiandien buvo plačiai aptarinėjami, kai kuriems socialdemokratams bandant pateikti, kad siūlymas trauktis F. Džiautui iš skyriaus pirmininko posto nesusijęs su incidentu, kai jis neblaivus buvo sulaikytas prie automobilio vairo. Jam nustatytas daugiau kaip 2 promilių girtumas, iškelta administracinė byla, kurios nagrinėjimas pirmadienį buvo atidėtas dėl politiko ligos. 

 

Esą palikti skyriaus vadovo postą F. Džiautui pasiūlyta dėl to, kad atsisakęs tarybos nario ir pradėjęs eiti „Volungės“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas jis bus nutolęs nuo politinės veiklos, todėl reikėtų jį pakeisti kitu.

 

Alytusplius.lt žiniomis, svarstoma galimybė, kad F. Džiautui, kuris partijos pirmininku yra nuo 2005 metų, atsistatydinus, jį skyriaus vadovo poste laikinai pakeistų vienas iš dabartinių pavaduotojų. Šiuo metu jais yra Rimantė Adomaitienė, Edgaras Dimša, Egidijus Mensevičius arba Antanas Jodauga.

Komentarų nėra