Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 677

Gimnazistai mokslo metus baigė ekonomikos ir verslo akademijos stovykloje

Meda Marcinauskaitė, Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos stovyklos dalyvė  •    •  11:53, 2019-06-28
Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos stovyklos dalyviai.

Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos moksleiviai vasarą mokosi netradicinėse erdvėse ir netradiciniais būdais. Toks mokymosi būdas malonus, efektyvus ir ilgai išliekantis atmintyje.

 

Gegužės 25-26 dienomis Dvarčėnų dvare vyko  jau trečioji Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos (AEVA) mokomoji stovykla. Buvo suburta daugiau kaip 30 mokinių, besidominčių ekonomika ir verslu. Jie laiką leido lektorių paskaitose, kritinį mąstymą ugdančiose interaktyviose veiklose, kūrybinėse dirbtuvėse, bendradarbiaudami tarpusavyje.

 

Paskaitose apie verslo organizavimą, investavimą ir rinkodarą mokiniai ne tik lavino ekonominį mąstymą, bet ir ugdė kritinį vertinimą, mokėsi į susiklosčiusią situaciją ar keblumus pažvelgti kuo įvairiau.

 

Savęs pažinimo mokymuose gimnazistai ugdė viešojo kalbėjimo įgūdžius, suprato neverbalinės kalbos svarbą kasdienybėje, tobulino bendradarbiavimo gebėjimus. Aktyvios veiklos leido geriau pažinti vieniems kitus, išmokė pasitikėti ir veikti išvien.

 

Kūrybinės dirbtuvės – verslo plano kūrimas – suteikė  galimybę suprasti tikruosius verslo kūrimo sunkumus, skatino ieškoti išeičių, probleminių situacijų sprendimui pasitelkti netradicinius būdus.

 

Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto dekanas prof. dr. Gintaras Černius.

 

Šios dvi dienos, praleistos stovykloje, buvo produktyvios ir labai naudingos visiems jos dalyviams, nes jie turėjo „išeiti“ iš savo komforto zonos ir įgauti patirčių, kurios neabejotinai padės kiekvienam tapti dar sėkmingesniu savo ateities kalviu.

 

„Tek asmeniškai, tiek visų stovyklos dalyvių vardu noriu padėkoti už įkvepiančias patirtis ir neįkainojamas žinias Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto dekanui prof. dr. Gintarui Černiui, Mykolo Romerio universiteto dėstytojams doc. dr. Mangirdui Morkūnui bei doc. dr. Violetai Jegelevičienei, Alytaus miesto teatro aktoriui Tomui Kunčinui, Alytaus Putinų gimnazijos mokytojai metodininkei Jolitai Noruvienei, nuoširdų „ačiū“ tariame ir stovyklos kuratoriams už puikų stovyklos organizavimą – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokytojai metodininkei Rūtai Mockevičienei bei Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariui Povilui Labukui“, - sakė stovyklos dalyvė Meda Marcinauskaitė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra